2737
2739
فرزندم  دانشجو هستم 😐 فردا تعطیله🤪

دانشجو چی😅

اگه درس داری از فردا استفاده کن برو بخون  

ن اینکه بیای تو نی نی سایت👿😤😎😎🙄

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    

دانشجوی روانشناسی😁

نع 

به اندازه ی کافی استفاده کردم 

دیگه نمی تونم 🥺

@suga2005    

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دانشجوی روانشناسی😁 نع  به اندازه ی کافی استفاده کردم  دیگه نمی تونم 🥺 @suga2005 &n ...

چرا تگ میکنی رو خود پیام ریپ کن  

من از بس اسنفاده نکردم باید حتما استفاده کنم😉😐

چرا تگ میکنی رو خود پیام ریپ کن     من از بس اسنفاده نکردم باید حتما استفاده کنم😉😐

ریپلای نمیشی فرزندم... 

برو آفرین درس بخون 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2742

خیلی وقتا مثل الان ریپلای نمیشی فرزندم... 😁

@suga2005    

تو هم مثه من پروفمو نمیینی😢 یا فقط من نمیبینمش😐

نه من می بینمش فرزندم 😁

2740

وای خداااا😂 @parیا‍ 😂من با این چیزا از پا در نمیام لاناتی😂

پریا اون تاپیک ازدواج طلبه رو دیدی   ناموسا من فقط میخواستم نظر سنجی کنم مدیونی اگه فک دیه ای بکنی😂😂😁❤

این نی نی یار لنتی هم هرچی بش میگم نمیترکونه😁😁

پریا اون تاپیکو گزارش زدی واسشون😐

عاقا برگام ریخته😐فقط تو ی صفحش ۶ بار شماره جنگیرو دعانویس ردوبدل کردن کثافتای میمون😠😠😠نفسسس کشش😭😭

پریا اون تاپیکو گزارش زدی واسشون😐 عاقا برگام ریخته😐فقط تو ی صفحش ۶ بار شماره جنگیرو دعانویس ردوبد ...

اسم سه تا از کسایی ک به دوست میو میو تجاوز کرده بودنو میخواستن به عمان بفرستنشم توش بود😤😤😤😠😠😠😠😭😭

2706