2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین بگین نامزدم چه مرگشه چرا اینجوره اخلاقش +اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3084 بازدید | 148 پست
نههههه 

گفته ما دوبار با هم بیرون نرفتیم چجوری میگی دوسپسرت نیس.

من به شوهرمم نمیگم کادو برام چی میگیری که تو به دوسپسرت گفتی معلومه بهش برمیخوره راست میگ دندون اسب پیش کشیو که نمیشمرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه .چون معمولا دختران که از لاو ترکوندن قبل عقد فرار میکنن .خب این پسره چشه میترسه بهش تجاوز کنی مگه ...

دیونس نمیدونم اینم از نزدیک خوبه بوس موس و ..میکنه از خداشه ولی محبت ن

2728

هنوز عقد نکرده میگی کادو تولد برام چی می گیری

خو مشخصه اون برداشت بد میکنه

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
2740
گفته ما دوبار با هم بیرون نرفتیم چجوری میگی دوسپسرت نیس. من به شوهرمم نمیگم کادو برام چی میگیری که ...

دروغ میگه بابا همش یا من خونشونم یا اون اینجاس بهونشه دیگه دوسپسراهم برا رلاشون کادو میخرن مگ چیه

دروغ میگه بابا همش یا من خونشونم یا اون اینجاس بهونشه دیگه دوسپسراهم برا رلاشون کادو میخرن مگ چیه

یه جوریه اخلاقش از همین الان تا عقد نکردین به رفتارش زیاد توجه کن ببین اگه اونجوری نیست که تو میخای کات کن وقتی وارد زندگي بشی بدتر میشه

2706