2733
2734
عزیزم‌ این‌ یچیزشخصیه‌ وبه‌ کسی ربطی نداره‌

خب ب کسی ربطی نداره چرا اومدی تبادل نظر 

نظرم میپرسی تهش؟؟

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

برو تو ژل بخواب

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

گلم اینجا همه میان مسخرت میکنن 

به نظرم تایپکت رو قفل کن 

کاش یاد بگیریم طرز زندگی هر کسی متفاوته و هر کس زیبایی رو در ی چیزی میبینه 

اگه شما نچرال می‌پسندید دلیل بر این نیست اسی هم نچرال پسنده 

نظراتتون رو با احترام میگفتید حداقل 🧡❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

اهمیت دادن به زیبایی به این مفهوم نیست که همه چی مصنوعی باشه.به اینه که کرم ابرسان و ضدافتاب و لوازم مراقبت پوست و مو استفاده کنی و خودتو دوست داشته باشی .اون موقس که جذاب بنظر میای عزیزم .از الان خودتو درگیر این چیزا نکن بیشتر با خودت مهربون باش

عزیزم‌ من معتقدم‌ که اگه پایه ی زیباییو‌ نداشته باشی‌ هرچقدرهم‌ عمل‌ کنی زیبانمیشی زیبایی‌ باعمل‌ جر ...

بله درسته 

این چیزاهم شخصیه منم معتقدم اگه یه ایرادی تو صورت باشه باید برطرف شه ولی زیاده روی نشه 

البته خب به خودتون مربوطه این زندگی شماست و مهم دل خودته 

من چون نظر خواستی نظرم رو گفتم امیدوارم ناراحت نشده باشی❤

2706