2737
2739
نه 

اگر خارشت شدید و شب شدیدتر میشه احتمالا عفونت قارچیه یا ممونا شوینده زدی ک حساس شده یا لباس زیرت مناسب نبوده با اب سرد شستشو بده ببین بهتر میشه یا نه

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوش شیرین و سرکه سفید برای من موثر بوده 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2731
واقعا جواب میده بنظرت ؟

میگن باید الاغ ماده ای باشه که تو بهاار جمع کردی

وگرنه فایده نداره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

یکم گرمیجات نخوری درست میشه 

ماست پروبیوتیک بخور به اونجاتم بزنی عالیه 

لباسزیراتم حتما بنداز وایتکس بعد افتاب ..

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
پاپ اسمیر درد داره میترسم برم🥺

نه یه ثانیه هس 

من که چشمامو بستم اصن وسیله شو ندیدم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
اگر خارشت شدید و شب شدیدتر میشه احتمالا عفونت قارچیه یا ممونا شوینده زدی ک حساس شده یا لباس زیرت منا ...

من فقط تو خواب شب خارش دارم ولی باکتریه 

راه حلی دارید؟

داروی شیمیایی

چون طب سنتی وقت میخواد که من ندارم

عنبر نسارو دود بدم مشکل پیش نمیاد ؟

عه توکه دوست خودمی😍😘

نه عزیزم اصلااا اتفاقا اگه عفونتی هم باشه زود خوب میشه فقط یکم بوش بده

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
عفونت قارچی چیه  تند تند میرم حموم میشورم 😑😬

ربطی ب شستشو نداره گلم خیلی خانوما مبتلا میشن گاهی محیط ک مرطوب باشه شرایط برای رشد قارچ فراهم میشه فقط سرخود درمان نون اول اب سرد شستشو بده اگر برطرف نشد برو دکتر زنان

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2706