2733
2739
عنوان

اقدامی های ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 39 پست

با سلام😂 معرفی میکنم من خانم خنده پور سه ساله منتظرم اما نمیشه تروخداا دعا کنید واسم😥😥🙏🙏🙏

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام😂 معرفی میکنم من خانم خنده پور سه ساله منتظرم اما نمیشه تروخداا دعا کنید واسم😥😥🙏🙏🙏

انشالله سبز شدن دامنت ⁦🙏🏻⁩🤍

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
ایشالا ک بارداری 😍 علائمی نداری

کمی حالت تهوع گاهی اوقات از لوی غذا و ترشح دارم ممکنه علایم باشه

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
2731
2738
سلام بچه ها.منم ماه اولم اقدام میکنم

انشالله همین ماه نتیجه بگیری

من چندماهه اقدامم...و اولین باره که یک‌هفته از موعد‌ پری گذشته وهنوز نیومده🥺😔 

.سیکلهام کاملا منظمه ...هیچگونه عفونت وکیستی ندارم. علائم بارداری ندارم...بی بی چکها منفی ان ..طبق تقویم تخمک گذاری از لقاح بیشتر از ۱۴ روز گذشته....مرتب گرمیجات هم خوردم پری نیومد..اینجا میگن بی بی چک منفی باشه،آزمایش خون هم منفیه...برای همین تا الان نرفتم ازمایش بدم...

چقدر امکان داره که بی بی منفی و ازمایش مثبت باشه؟کسی تجربه داشته؟🙏🏻