2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم من چشمای شما رو ندیدم ولی این قانون کلیه  دنیا ست اگر میخوای آسوده خاطر باشی نباید به حرف مردم اهمیت بدی مخصوصاً به آدم‌هایی مثل دختر دایی و زن دایی شما ، هیچ آدم سالم و مودبی نمیاد عیب شخصی را به روش بیاره یا در مورد ظاهر کسی اظهار نظر کنه، چیزی که در کسی وجود داره و اصلاً دست آدم نیست و  نمیتونه تغییرش بده یک فرد متمدن و  با شخصیت هیچ وقت نمیاد راجع به همچین چیزی اظهار نظر کند. اگر من با شما صمیمی باشم به شما میگم عزیزم این لباس مناسب این مراسم نیست  لباس دیگری بپوش یا این رنگ به شما نمیاد یا فلان رنگ به شما میاد چون میتونید اونها رو تغییر بدید میتونید لباستونو عوض کنید میتونید از این رنگ استفاده بکنیدیا نکنید اما چرا من باید بیام در مورد ظاهر یک شخص چیزی که نمیتونه تغییرش بده و خودش اصلا تاثیری در اش نداشته اظهار نظر کنم اصلا به حرف افراد بی شخصیتی مثل این افراد اعتنا نکن از من به شما نصیحت

2706