2733
2739
عنوان

وای تاپیک فوتی های کرونا رو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🥺🥺🥺 شایسته سلام خوبی؟من هنو سرفه میکنم که😫 امروز رفتم اسکن ریه پس فردا جوابش میاد

سلام عزیزم میگن کندر خیلی خوبه بخر یه اب بگیر دم کن بخور عسل و اب لیمو هر شب بخور خونتون مرطوبه؟؟

سلام عزیزم میگن کندر خیلی خوبه بخر یه اب بگیر دم کن بخور عسل و اب لیمو هر شب بخور خونتون مرطوبه؟؟

کندر دارم

همینجوری خالی دم کنم؟

مرطوب یعنی چی؟😅مث شمال؟😂

صبا بیدار میشم دروپنجره رو باز میذارم دوسه ساعت بعد میبندم

باز تاشب یکی دوبار بازمیکنم ومیبندم

هوا جریان داره توخونه😁

2728
کندر دارم همینجوری خالی دم کنم؟ مرطوب یعنی چی؟😅مث شمال؟😂 صبا بیدار میشم دروپنجره رو باز میذارم ...

همینجوری خالی دم کن  ببین اگه دستگاه بخور داری روشن کن اگه نداری روی شوفاژ یا بخاری اگه بخاری باشه بهتره یه ظرف اب بزار گه بخار شه وهوای خونه مرطوب باشه

الان پاییزه هوا خشکه زیادم در و پنجره رو باز نزار 

کندر دارم همینجوری خالی دم کنم؟ مرطوب یعنی چی؟😅مث شمال؟😂 صبا بیدار میشم دروپنجره رو باز میذارم ...

اویشن و پونه کوهی اگه داری دم کن توش یه تیکه کوچیک دارچین بنداز دم بکشه قشنگ از صافی رد کن بعد یه قاشق عسل بریز بخور اینو شب قبل خواب بخور بعد بخواب عالیه

2740

ی نفر تو اینستا هر هفته جمعه میره بیرون بقول خودش جمعه گردی این هفته از ساری رفته بود اصفهان فکر کنم دلم میخواد نصفش کنم ادعای بافرهنگی هم داره اخرم اونا نمیگیرن ماهایی که رعایت میکنیم میگیریم 

2706