2733
2739
عنوان

دوستان بادلم کنار اومدم میخوام پیش مادرشوهرم برم

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 34 پست
بخاطر خدا میگم احترام پدر ومادر واجبه گرچه ایندفه واقعا اصلن خوب تا نکردن با شوهرم

من با تجربه سال ها زندگی مشترک و همه نوع برخوردی از سمت خانواده همسر به علاوه بارها و بارها مشاوره گرفتن، به شما اطمینان میدم یک زمانی میاد که بشدت بشدت از این کارتون پشیمون میشین.

من هم بخاطر احترام و دلشون زیاد از این خطاها مرتکب شدم و خدا شاهد هست که هر بار بدتر از قبل عمل کردن، با اینکه خودشون پیشقدم میشدن برای آشتی...

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم میگه اخلاق اونا درست بشو نیست الکی اعصابمون رو خرد می کنیم

من نمیدون سر چه جریانی بوده ولی به نظرم به تجربه پسرشون احترام بذار والا دوباره بدتر از قبل قلبتو میشکنن.

2728
من با تجربه سال ها زندگی مشترک و همه نوع برخوردی از سمت خانواده همسر به علاوه بارها و بارها مشاوره گ ...

از من همیشه خودم پیش قدم میشم ایندفه خیلی طولانی شد گذشته ازین که زمین شوارمو فروختن پسرمم عمل کرد نیومدن بخاطر خدا میخواست از دباره میش قدم بشم ولی الان مردد شدم از صحبت دوستان

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
2740
من نرم شوهرم اصلا نمی ره اگه به اصرار وکلی صحبت بتونم ببرمش

خود دانی  پدر و مادرشن  بدون شما نمیره اونم با اصرار شما رو واقعا نمیفهمم

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )

منم با دوستان موافقم سالهاست هرکاری کردن چشمم را بستم غرورم را له کردم ورفتم خونشون اما سری بعدش اذیتشون 2برابر شد ولی عزیزم نمیشه که نری بلاخره تو ایجور روابط یکی باید سنگ زیر آسیاب باشه 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹