2737
2739
عنوان

شوهرم میگه بااااید سقط کنی نکنی عواقبش میبینی خودت☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 14694 بازدید | 520 پست
حتی ب قیمت نابودی یه زندگی؟؟؟البته من خودم ب شدت مذهبی هستم مخالف سقط جنین هستم حتی سقطهای قانونی که ...

مامشکلات دیگه ای هم داریم اینم مزیدبرعلت شد دیگه

من میترسم ازنابودکردن این بچه چون سهل انگاری ازمن بوده واون منومقصرمیدونه

بهش بگو بجای این بچه تو شکمم حاضری اون دو تا دیگه رو ببری بکشی هیچ فرقی بین اینا نیست

یه فیلم هم از لحظه سقط جنین جدیدا پخش شده اونو نشون بده جنین چه طور دست و پا میزنه 

خدایا خودمو بهت میسپارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو بجای این بچه تو شکمم حاضری اون دو تا دیگه رو ببری بکشی هیچ فرقی بین اینا نیست یه فیلم هم از ...

میگه من کاری به این حرفا ندارم میگه من ازپس 3تابرنمیام نمیتونم میگه جای 8هفته اگر 8ماهه هم بودی همینو میگفتم اصلا زبون نمیفهمه ازراه دین میگم قبول نمیکنه میگه توبنداز گناهش گردن من ازراه عاطفه میگم نمیخواد خیلی دلش سنگه حرف خودشه فقط

خواهر جون اول اینو بهت بگم همین بچه های ناخواسته عزیزتر از اونایی میشن که یه عمر انتظارشو کشیدی دوم این که یکمی شوهرتو بترسون البته یکم بدجنسی کردن هستا اما ارزششو داره اون بچه دومیت هستا چون هنوز زبون باز نکرده خیلی میتونی ازش برای راضی کردن شوهرت استفاده کنی مثلا شب وقتی که شوهرت خوابید و تو هم به اندازه یه ربع خودتو بزن به خواب بعد یه قطره اشک اور بریز تو چشمات و بریز رو صورتت فقط مطمعن باش شوهرت خوابه  بعدش یه جیغی بزن که شوهرت بیدار بشه و تو هم بزن زیر گریه همینطور بگو بچم کو شوهرتم ازت میپرسه چی شده چی شده تو هم بدو بچه کوچیکتو تو بغل بگیر و گریه کن و بگو خدا بچمو ازم نگیر بعدش نگاه به شوهرت کن و بگو تو خواب دیدم از مطب دکتر اومدیم و بچه رو سقط کردیم بعدش دکتر بهم گفت وقتی این بچه رو کشتی بعدی رو هم خدا ازت میگیره یه دفعه دیدم دکتر چاقو برداشت زد تو شکم بچه کوچیکم  از بس تو خواب جیغ زدم بیدار شدم

2728

شوهرت شاید اون لحظه بگه بگیر بخواب و خودشو بزنه به بیخیالی اما حتما تو فکر میره ولی قدم بعدی رو دقیق تر باید بری جلو ... یه بار بگو امروز بچت افتاد زمین یهبار دیگه یه بهونه دیگه بیار  اخر سر هم با قیافه حق به جانب بگو من دیگه خسته شدم بخاطر یه بچه دوماهه باید بچه یه سالمو از دست بدم  فقط بخاطر لجبازی تو  من حاضرم جدا بشم اما یه لحظه نبینم اتفاقی واسه بچه هام بیفته  تا یه مدت کوتایی باهاش سرسنگین باش که حساب کار دستش بیاد دعوا نکنیا فقط یکم خودتو بگیر اگر گفت چیشده بگو من بخاطر لجبازی تو باید هر روز چشمم رو بچه هام باشه که نخواد بلایی سرشون بیاد  من بچمو نمیندازم حتی اگر تو میخوای بری برو ولی من نمیزارم بخاطر قتلی که تو انجام میدی بلایی سر بچم بیاد .... خواهر گلم درست یکم سخته این کارا اما باور کن امکان داره ۷۰ درصد جواب میده  اون ۳۰‌درصد دیگش فقط به فیلم بازی کرون خودت بستگی داره

خواهر جون اول اینو بهت بگم همین بچه های ناخواسته عزیزتر از اونایی میشن که یه عمر انتظارشو کشیدی دوم ...

سلام دوست خوبم ممنونم چقدراهنمایی خوب ومفیدی بود حتما اینکارو میکنم فقط قبلش برم داروخونه اون قطره رو بخرم بریزم توچشمم

امیدوارم جواب بده اخه شوهرم اهل عاطفه واحساس نیست وبشدت منطقی ومقتدره ازنظر خودش خیلی سخت دلش به رحم میاد باورت میشه جاهایی ی بوده که واقعا ازته دل گریه کردمو ودلم شکسته وبهش التماس کردم امابهم گفته برو اشک تمساح واسه من نریز فیلمم درنیار من شما زن هارومیشناسم

ولی کاری وگفتی انجام میدم امیدوارم بخاطر بچه هاش لااقل خاام بشه

سلام چی کردی همش تو فکرتم؟

سلام عزیزم راضی شد تاحدودی آخرین بار گفت برو سقط منم گفتم رفتم مطب ی ماما دستگاهاشو دیدم بهممم گفت چون سومیه بشدت خطرناکه اگرمیخوای بیا منم گفتم جونمو بالاخواه تو زندگی نمیزارم فقط بچه هام برام مهمن اونم کوتاه اومد خداروشکر البته حدودا 60درصدالان راضیع

2740
چه خبر خوبی ان شا الله قدم این بچه اونقدر خوب باشه زندگی تون هم تغییر کنه مشکلاتتون کمتر و کمتر بشه

سلام دوست بامعرفت

ممنون شکرخدا

فعلا اوضاع آرومه امیدوارم بحق امام عصر خوش یمن وخوش قدم باشه برامون 

سلام دوست بامعرفت ممنون شکرخدا فعلا اوضاع آرومه امیدوارم بحق امام عصر خوش یمن وخوش قدم باشه برامون ...

سلام دوست عزیزم.یه سوال داشتم.چرا شوهرت مخالف سومی بود؟ 

من میخوام دومی بیارم شوهرم راضی نمیشه.میگه بچه اینده میخواد.

دوتا قبلیت بزرگن؟ چندسالشونه؟ من بچم نزدیک دوسالشه.

واقعا مردا رو نمیفهمم.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚