2737
2739
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2216461 بازدید | 19745 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مهسان جان من طی تحقیقاتی که به عمل اوردم و مصرف مجیک اسلیم در گذشته رفتم فیل اسلیم خریدم ...چیکار کنن دیگه گیج میزدم به خدا ماه رمضان هم نزدیکه میخوام تا عید لاغر کنم...باری جونم بیا خواهر ببین من فیل اسلیم خریدم اگه پایه ای بیاشروع کنیم ...یارو میگفت بعد از یه افطار سبک دوتا قرص بنداز بالا بهش گفتم نمیرم ههههههههه خندید گفت نه چیزیت نمیشهههههههه....
2728
نخورید این همه این قرصا رو همش شیشه و مواد توشونه به خدا دوست من با یه بسته از همین نود تومنیاش 6 کیلو کم کرد وقتی به دکتر نشون داده بود بهش گفته بود که شیشه داشته تو قرصه ...........
اللهم صل علی محمد وال محمد
2738
بارفتن کحاییی دختر بیا ببین سوها داره لاغر میشه...ههههههه ایندفعه دیگه میخوام رو 10کیلو کم کنم ...ای خدا من فقط نمیرم ...معتاد شدم هم اشکال نداره فقط بچه ام بی مادر نشه....اصلا..خدا همش تقصیر تو که من چاقم...پس مواظب من باش طوریم نشه ..بهم رحم کن ....دوست دارم خدا جونم...
میگم تورو خدا سر جدتمون ...به هر کسی که میپرستین نگین قرص نخورین اینجا مال قرص خوراس خوب وبد وزیان وضررش تو چشم خودمون ..ما گوشمون از این حرفا پرهههههههه میدونم به خاطر خودمون میگید ولی اینجا آخر خط برای ما تپلها....هرکی اینکاراس بیاد تو ....قربون همه شما
2706