2733
2739
من حاضرم تا دوسال دیگه هم نرسه ولی حداقل به بقیه کشورها برسه ماهم امید اومدنش برامون کافیه😖

عزیزم سازمان جهانی بهداشت سعی میکنه توزیع عادلانه داشته باشه چون اوضاع ایرانم از لحاظ بیماری خیلی خرابه در اولویت هستیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اطلاعاتی که دوستان نی نی سایتی میدن who بشنوه میره تو فر میگه من مرغم نکنید دوستان😂😂😂😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731
😊ن جوک نبود  شما فک کن جوک باشع بعله وقتی سنکین بشه باعث میشه سقوط کنه  اینو بخداااااا ...

حالت خوبه ؟؟؟؟این همه کوه ‌و دریا اونارو ورمیدارن خوب بنده خدا ن اینکه ملتو بکشن چرت نگو لطفا

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   
عزیزم سازمان جهانی بهداشت سعی میکنه توزیع عادلانه داشته باشه چون اوضاع ایرانم از لحاظ بیماری خیلی خر ...

ایران ک فقط میگه اسپانیا و امریکا وضعشون خرابه خاک برسرا

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
هرجور  راحتی  اسلحه نذاشتم  سرت ک الا و‌بلا باورکنی

من راحتم شما ناراحتی و قصد ناراحت کردن بقیه رو هم داری

من که یه کلمه باور نمیکنم ولی بعضی از دوستان باور میکنند

واقعا چجوری میتونید به همین راحتی تو دل بقیه رو خالی کنید؟؟؟

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2740
عزیز دل کادر درمان تو ایران اطلاعاتی که میدن نصفش دروغه و جفنگ ضمن اینکه شما نرس هستی ایا وارد کننده ...

کارد درمان اصلاع دروغ نمیده ما از بالا اینارو میشنویم، خواستم بهتون بگم بیخود امیدوار نباشید هیچ واکسنی در کار نیس

حالت خوبه ؟؟؟؟این همه کوه ‌و دریا اونارو ورمیدارن خوب بنده خدا ن اینکه ملتو بکشن چرت نگو لطفا

یه لحظه فک کردم کوه ها رو اب دریاهارو خالی کنیم از تو کره زمین بریزیم تو کهشان راه شیری که سبک شیم😂😂😂😂😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزم این حرفها چیه که میزنید واکسن ساخت کشوره هلند یا هنده و به ایران وارد میشن توهم توطئه نداشته ب ...

توهم توطیه نیست. الان یکی از دوستان آلمانه میگه اصلا نمیزنه. بعد همین هند به خاطر تحریم پول ایرانو نمیده بعد واکسن میده. لطفا واقع بین باشید.

2706