2733
2734
عنوان

معرفی رمان طنزعاشقانه

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 33 پست
بترتیب.. قرارنبود.. توسکا.. جدال پرتمنا.. روزهای بارونی عالی هستن 

یعنی همشون همون شخصیت های رمان قرار نبود هستن؟؟؟؟

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامممم دوستان من عشق رمانم به منم معرفی کنین یه رمان پلیسی یا عاشقانه؟ 

مومیایی 

حریری به رنگ آبان 

دردم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
اسپانیایی _ مانی هیست  اسپانیایی _ زندان زنان  کره ای_ انگل  کره ای_ عاشقان ماه&nb ...

وای مانی هیست عالیهه😍

عاشقان ماه و پیکی بلایندز و وایکینگ ددم دیدم😃

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
2728
اکثرشو خوندم

رمان گل حسرت هم خیلی خیلی قشنگه ولی باید کتابشو بخری  خیلی قشنگه 😍

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
رمان نمیخونم دیگه  بیشتر فیلم می بینم  ممنون❤

یه فیلم معرفی کن 

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

در همسایگی گودزیلا 

هیچکی مثل تو نبود 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2740
 وای مانی هیست عالیهه😍 عاشقان ماه و پیکی بلایندز و وایکینگ ددم دیدم😃

منم قشنگاشو  برات گفتم 😍😂

همه هستی من 

یاسمین 

سفر ب دیار عشق 

اسطوره 

بانوی قصه 

زهر تاوان 

اعدام یا انتقام 

مروارید های احساس 

فرشته من 

گلشیفته 

جرعت یا حقیقت 

عزیز جان

اینا طنز نیست ولی خیلی قشنگن مخصوصا سفر ب دیار عشق عالییییی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
یه فیلم معرفی کن 

اسپانیایی _ مانی هیست 

اسپانیایی _ زندان زنان 

کره ای_ انگل 

کره ای_ عاشقان ماه 

see 

پیکی پلایندرز

واکینگ  دد

گیم آف ترونز 

بیشترشون سریالن

2706