2737
2734
عنوان

میخوام بخرمش ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم همینم بعدش هی خودمو گول میزنم که نه این خوبه و اون بد بود. ولی ته دلم یکی میگه گو نخور اون ...

فقط ته دلت😂

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2731
وای منم همینم بعدش هی خودمو گول میزنم که نه این خوبه و اون بد بود. ولی ته دلم یکی میگه گو نخور اون ...

ی حسرتی تو دلم مونده 

میخاستم برا وخترم دستبند طلا بخریم یکی کلفت بود یکی طدیف منخ خر ظریف رو خریدم شوهرم خ اصرار کرد کلفتو بخریم الان هروقت یادش میفتم عصبی میشم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2740
بگو عزیزم

gallerye_dokhtarekhasss

اگر کار خاصی مدنظرتون بود و یا مدلی داشتید دایرکت پیام ارسال کنید چون خیلی از کارهای جدید رو هنوز پست نکردم؛ به طور مثال کارهای زنجیری، کارتیر، گیره روسری ، نیم ست با آویز و...

هنرمند ،روانشناس،نویسندهو...
ی حسرتی تو دلم مونده  میخاستم برا وخترم دستبند طلا بخریم یکی کلفت بود یکی طدیف منخ خر ظریف رو ...

حق داری با این وضعیتی که پیش اومده. من هم چندماه پیش سر مبل خریدم هی دل دل کردم شوهرم گفت بذار برا عید حالا که دودلی و نمیتونی انتخاب کنی

الان دیگه عمرا بتونیم بخریم

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم