2752
2734
سلام سیستم زیر

خیلی اتفاقی امروز به هرکسی عضو بشود1000 تومان میدهد سیستم خوبی است

عضو بشوید و فعالیت کنید خیلی زود به 3000 میرسید و پورسانت بهتون میدهد

ازاین هدیه 1000 تومان استفاده کنید

لینک عضویت
http://pcobux.pcomoney.com/?r=653064454
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
اینجا هم توضیح داده

http://pcobux.pcomoney.com/viewads/65405576H155O7DHVE1H2536975B59334V75736475DE63C1554B64C56ED5U3905O39734B4ZBE34653BC6B7O17612537UZ4497

فقط روزی نیم ساعت فعالیت کنید و آگهی هایی که توحسابتون هست را ببنید همین خیلی ساده

هرکسی توضیح خواست درخواست دوستی بدهد تا بیشتر براش توضیح بدهم
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم وبلاگی نیست

تو حساب کاربری هر روز 20 تا تبلیغ هست باید اونها رو ببنی
مهتاب جان نه اون سیستم رو ول کردم حوصله التماس برای کلیک کردن رو نداشتم

ولی این سیستم به تلاش خود فرد بستگی داره هرچه مدت بیشتریوقت بگذاری بیشتر پول جمع می کنی اگر بری تو حساب کاربری خودت متوجه میشی سیستمش چه جوریه
دوستان عزیز که عضو شدید

لطفا تو سییتم فعال باشید وقتی وارد میشوید در حساب کاربریتون بالا نوشته آگهی های کلیکی لطفا اونها رو باز کنید مشاهده کنید بعداز مدتزمان مشخص شده مینویسه که مثلا 15 تومان به حساب شما افزوده شد

باید همه 20 آگهی را ببنید

مطمئن باشید سیستم خوبیه فقط حتما به راهنما توجه کنید

این دوستان عضو شدند لطفا فعال باشید

زیرمجموعه آمده از از تاریخ آخرین کلیک کلیکها میانگین
1 arshn78 ninisite.c 2013/09/28 در 20:10:43 دیروز 1 1.000
2 zahra ninisite.c 2013/09/28 در 20:08:30 هنوز بدون کلیک 0 0.000
3 MARYAM (Unknown) 2013/09/28 در 12:31:11 هنوز بدون کلیک 0 0.000
4 nieka (Unknown) 2013/09/28 در 08:02:36 هنوز بدون کلیک
این سیستم هم هست

رشدش سریعه

افزاسیستم
سون جانم من تازه عضو شدم تازه 1000 تومانشدم باید بشم 3000 تا برسم به دریافت پورسانت ولی نزدیکه

دارم تلاش میکنم و به تلاش .به فعالیت خودم بستگی هر چه بیشتر پولم بیشتر

سلام دوستان تو این سیات عضو بشوید جز هزار نفراول بشوید

سیستم دوم : 

سیستم درآمدی دو روزه به 1000 نفر اول جایزه میدهد بشتابید و اولین ها باشید بینظیره 

کینگ باکس/

سلام و احترام خدمت شما عزیزان

سایت کینگ باکس از امروز راه اندازی شده و امید بر آن دارد که با کمک شما حامیان عزیزو کاربران گرامی به سایتی موفق تبدیل شود.!

به همین جهت مدیریت سایت"کینگ باکس"در نظر دارد:

به 1000نفراول سایت عضویت پیشرفته تعلق میگیرد

امیدوارم درکنارهم به موفقیت برسیم.

منتظر نظرات سازنده شما هستیم.!

با سلام و احترام.

طرح های تشویقی مقدماتی سایت به شرح ذیل می باشد.!

1-به 50 نفر از کاربرانی که طی 10روز بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند بسته های تشویقی نفیسی به اکانت آنان اضافه خواهد 

شد،بسته ها شامل:موجودی حساب شما، تخفیفات ویژه برای تبلیغات شما،امتیاز شما و... می باشد)در اسرع وقت جوایز اعلام خواهد 

شد.

2-به کاربرانی که طی یک ماه در صفحه اول آمار (رتبه 1 تا 10 باشند) نیز جوایز بسیار نفیسی اهدا خواهد شد.(بسته تشویقی این دسته از 

کاربران عزیز طلایی خواهد بود و جوایزی بسیار نفیس به آنان تقدیم خواهد شد.!)

3-به کاربران عزیزی که طی 1 ماه و چند دوره (با توجه به محدودیت زمانی تبلیغات) تبلیغات خود را تمدید کرده و در سایت نیز فعال باشند 

تخفیفات *ویژه ای* اهدا خواهد شد.!

4-کسانی که طی 10 روز بیش از 50 زیر مجموعه را جذب سایت کنند علاوه بر سوداور بودن خودشان مدیریت سایت نیز به آنان هدایای 

ویژه ای اهدا خواهد کرد.(به شرطی که زیر مجموعه ها فعال باشند.)

به زودی تمامی جزئیات جوایز به حضور شما تقدیم خواهد شد.!

پیروز و سربلند باشید.!

بنابه سوال بسیاری از دوستان گرامی در خصوص چگونگی دریافت پول و کسب درآمد باید به استحضارتون برسونم:

1-اولین راه کسب درآمد مشاهده آگهی های کلیکی می باشد که با کلیک بر آن ها و سپس اتمام وقت در نظر گرفته شده مبلغ مربوطه به اکانت شما اضافه می گردد.!

2-دومین راه کسب درآمد جذب زیر مجموعه می باشد که با جذب زیر مجموعه به وسیله تبلیغ بنر باکس در سایر باکس و یا سایت ها میتوانید این کار را انجام دهید که بسیار هم در کسب درآمد شما موثر می باشد و به افرادی که زیر مجموعه های زیادی را جذب نمایند هدایای نفیسی نیز اهدا خواهد شد.

3- مهم ترین، بهترین، و موثر ترین راه کسب درآمد ارتقای سطح اکانت شما می باشد که میتوانید تا چند برابر حد معمولی کسب درآمد کنید.

برای مثال:
شما به طور معمولی از یک آگهی استاندارد 8 تومان و از زیر مجموعه 4 تومان امتیاز دریافت میکنید

اما در حالت طلایی: 14 تومان از اکانت خودتان و 10 تومان از زیر مجموعه کسب میکنید.
لازم به ذکر هستم که به زودی تعرفه ها نیز افزایش خواهد یافت و چند برابر میتوانید کسب درآمد کنید.!

در قسمت"ابزار تبلیغ باکس"نیز بنر های باکس آماده برای تبلیغ و زیر مجموعه گیری شما شده اند.
از بودن در باکس لذت ببرید
موفق و پیروز باشید.