2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تموم کردم تهران 

خدا رو شکر ، موفق باشید، خوش بحالتون.

من حقوق رو  دولتی خوندم ولی، علوم قضایی رو ازاد خوندم  چون بلافاصله حقوقو تموم کردم چند واحد بیشتر از حقوق داشت پاس کردم اونم گرفتم

2740
مجازیه کلاسا. دولتی میخوان بخونین؟ یا ازاد؟

ازاد میخوام بخونم 

بعد غیر حضوری سخت نیست من خودم فاصله گرفتم با درس خوندن تقریبا ۸ ساله میتونم غیر حضوری یعنی 

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
ازاد میخوام بخونم  بعد غیر حضوری سخت نیست من خودم فاصله گرفتم با درس خوندن تقریبا ۸ ساله میتون ...

نه ازاد نخونید بهتره. تو همون یکی دو ترم که علوم قضایی ازاد خوندم پیر شدم.

نه مسئولاش کار راه میندازن‌، نه استاداش استادن. هیچ کس کارشو درست انجام نمیده.

حتی برای معادل سازی درسام خودم رفتم برگه هامو گرفتم اوردم زحمت نکشیدن حتی فکس کنن نامه های بین دانشگاهی رو. هی از این شهر به اون شهر رفتم. منو دق دادن

ازاد میخوام بخونم  بعد غیر حضوری سخت نیست من خودم فاصله گرفتم با درس خوندن تقریبا ۸ ساله میتون ...

نه غیر حضوری سخت نیست ولی بنظرم بخونید دولتی قبول بشید.

تربیت معلم هم خوبه ادبیاتی چیزی بخونید معلم بشید.

آموزش ابتدایی هم خوبه. معلم میشید حقوق خوبی داره به نسبت.

حقوق دولتی بخونی هم که عالیه

نه غیر حضوری سخت نیست ولی بنظرم بخونید دولتی قبول بشید. تربیت معلم هم خوبه ادبیاتی چیزی بخونید معلم ...

اره اصلا دانشگاه ازاد نه استاداش و نه کارمنداش کارشون خوب انجام نمیدن خودم هم تجربه کردم

من الان کار خودمو دارم پروژه هام یکم زیاد شده نمیدونم برسم بخونم یا نه ولی تا فوق دیپلم بیشتر نخوندم ناراحتم میکنه این موضوع😔

دولتی باید وقت بزارم درس بخونم قبول بشم کنکور

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
2706