2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱۲۰تومن که به همه نمیدن به بیست میلیون نفر ۱۲۰تومن یارانه میدن که اکثرا اهل کمیته و بهزیستی هستن ب ...

این دیگه چه مدلشه🙄

دهن مارو سرویس کردن با گرونی 

اونوقت این اداها چیه 

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
از اطرافیان شنیدم ک صد بیست تومن شده 

این ۱۲۰ تومن مال کل خونواده است؟؟😶

تمام جانو تنم را بکش در آغوشت،مرا که طاقت یک پیرهن جدایی نیست🥰میشه برا حاجتم صلوات بفرستین😘
تو ابان قراره بدن قراربود تو مهر بدن که دگتر روحانی فعلا زیر بار نرفته اگر دکتر روحانی قبول کنه ت ...

دکتر بره توی قبر بی خاصیت

فقط بلده گند بزنه و ساکت بشینه

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
2738
۱۲۰تومن که به همه نمیدن به بیست میلیون نفر ۱۲۰تومن یارانه میدن که اکثرا اهل کمیته و بهزیستی هستن ب ...

خداراشکرکه واسه این کارابودجه ندارن

❤❤لذت یعنی باهم بریم اتاق معاینه،صدای ضربان کوچولویی که قراره تاره بیادروبشنویم👌👌👌❤❤
این دیگه چه مدلشه🙄 دهن مارو سرویس کردن با گرونی  اونوقت این اداها چیه

دیشب شبکه خبر کاملا نگاه کردم بحثش همین بود

فعلا هم روحانی همون ۶۰هزارتومن هم زیر بار نرفته

فشار مجلس هست وتا این لحظه زیر بارش نرفته

امشب قراره دولت جواب بده

دولت میگه فقط۱۲۰هزار تومن به افراد کمیته و بهزیستی بدیم کلا بیست میلیون نفر.

میگه کاری به اون چهل میلیون نداشته باشیم

اختلافش با مجلس اینه

مجلس هم گفته اون ۱۲۰هزار تومن را نصف کن و ۶۰هزار بده چهل میلیون بقیه که همونم میگه بودجه ندارم

امشب قراره دولت جواب بده

تو ابان قراره بدن قراربود تو مهر بدن که دگتر روحانی فعلا زیر بار نرفته اگر دکتر روحانی قبول کنه ت ...

خدا کنه قبول کنه خیلی سخته زندگی با این گرونی ها همه چیز گرون این کرونا لعنتی اومد ک انگار بدتر شده 

عزبز یارانه نیست ک کارتتون شارژ میشه به اندازه ۱۲۰ میتونین خرید کنین مثل کارت بنزین ک شارژمیشه میری ...

بله متوجه شدم  اینم خوبه میتونیم برنج روغن اینا بخریم 

خدا کنه قبول کنه خیلی سخته زندگی با این گرونی ها همه چیز گرون این کرونا لعنتی اومد ک انگار بدتر شده& ...

قلیباف بدجور به دولت گیر داده

میگه باید قبول کنی

احتمال زیاد دولت با ففشار مجلس مجبوره قبول کنه

2706