2733
2734
عنوان

کسی هست که تاحالا اقدام به خودکشی کرده باشه؟ولی نجاتش دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 3300 بازدید | 130 پست

من قرص خوردم رفتم خوابیدم بعدش ک بیدار شدم تو بیمارستان زیر سرم بودم با لباسهای بیمارستان شوهرمم همش میگفت کم خوردی باید ی بسته دیگه میخوردی منم با اون حال نیمه بیهوشی میگفتم دیگه نبووووود 

من یه بار اومدم خودمو بکشم جلو خودشون قرص خوردم ولی کسی محلم نداد خودم رفتم درمونگاه شستشو معدم کردن تو راه نزدیک بود غش کنم 

به نظرتون پرورشگاهی نیستم؟😂

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم یکماه پیش قرص خوردم دوروز رفتم کما ضریب هوشیم امده بود روی پنج میخواستن با هلیکوپتر بفرستنم شیراز که مامانم به زور میاد بالا سرم انقدر باهام حرف میرنه همون لحظه همه میگفتن معجزه بود برگشتی

بله از دیوار پریدم فقط شلوارم پاره شد😐البتع نه به قصد کشت به قصد تهدید😂

😂😂😂😂👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿

سی دخت هاجرو؛ خودمه تو گل میپلکونوم ، محض رضای دخترو؛ خودمه تو گل میپلکونم🕺🏿🎤🎶🎵عااااا ماشاءالله💃🏿👏🏿بی ادب؛ اما با تربیت😌☝🏿
2731
من دوتا از دوستان نزدیکم اقدام به خودکشی کردن هر دو رو نجات دادن یکیشون  خودشو دار زده بود و ه ...

😔

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
عزیزم ناقص نشدی از زیر تریلی زنده اومدی 

گردنم تا ماه ها فلج بود تکون داده نمیشد تریلی از پشت محکم زد ب ماشین من کمربند هم نداشتم

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
2740
من خودم یکماه پیش قرص خوردم دوروز رفتم کما ضریب هوشیم امده بود روی پنج میخواستن با هلیکوپتر بفرستنم ...

جووووون بابا بگو اسم قرصه رو😻😻😻😆😆😆

سی دخت هاجرو؛ خودمه تو گل میپلکونوم ، محض رضای دخترو؛ خودمه تو گل میپلکونم🕺🏿🎤🎶🎵عااااا ماشاءالله💃🏿👏🏿بی ادب؛ اما با تربیت😌☝🏿
چطو خودتو انداختی زیر تریلی؟؟😵 زنده مومدی؟

ننداختم شب قبلش خدا شاهده دعا کردم خدایا فردا جسد منو ببر خونمون تو جاده ک بودیم تریلی از پشت محکم زد بهمون

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
گردنم تا ماه ها فلج بود تکون داده نمیشد تریلی از پشت محکم زد ب ماشین من کمربند هم نداشتم

آخی عزیزم خیلی بده 

منم بیماری دارم برای همین قصد خودکشی داشتم و دارم ولی نمیتونم دست به عمل بزنم خیلی بده انشالله خدا همه بیماران جسمی و روحی را شفا بده 😔

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2706