2737
2739
عنوان

شرمندع/

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 154 پست
بمیرم الهی دردت تو سرم کاش اینجوری نمیشد نگارم همه وجودم اخه من... 😔💔

میشع ی کاری برا خواهرت بکنی؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
بخدا هروز خروج میزنم این وضمع..خودت دیدی گک هروز میام سایت..دست خودم نیس...انقد وسوسع میشم ک نگو..اص ...

متوجهم چی میگی 

گاهی لازمه من خودمم دوباری چند روزه رفتم ولی اصلادوام نمیاری اعتیاد سایت مخرب تر از این حرفاس 

ولی خیلی جات بد تو چشمه اینجوری 🥺😭

Everything started from a dream❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@venosendo      شرمندم ونوسم....بعد کنکور میام دورت بگردم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
الهی بمیرم...بخدا زود میگذرع عارزو من..قول میدم..توروخدا ببخش..توروخدا اینجوری نکن حالم بد میشع...

حالمو خیلی بد کردی همیشه بیخبر میرفتی حالا این خداحافظی واسم از زهر مار هم بدتره اگه بدونی چی تو دلم میگذره چرا تو رحم نداری نامرد 

؟🖤🥀
2728
متوجهم چی میگی  گاهی لازمه من خودمم دوباری چند روزه رفتم ولی اصلادوام نمیاری اعتیاد سایت مخرب ...

ب فدایت خواهریع من....امتحانی میرم شاید واقا اثر داش...فدات شم ....همیشع ب بادتم نفسم.../

ب فدایت خواهریع من....امتحانی میرم شاید واقا اثر داش...فدات شم ....همیشع ب بادتم نفسم.../

دوست دارم 😍مدل حرف زدنت و محبت کلامت و قلب بزرگت یادم نمیره منتظرم برگردی بگی نفس نشد استخونام درد میگیره 😅

لیوه بچیم خودمی که 🤪😘

Everything started from a dream❣️
حالمو خیلی بد کردی همیشه بیخبر میرفتی حالا این خداحافظی واسم از زهر مار هم بدتره اگه بدونی چی تو دلم ...

فک کردی برا خودم سخت نیس؟ب پیر سختع بخدا سختع...ولی چیکار کنم..بضی وقتا عقل ادم باید ب احساسش غلبع کنع...نمیخام ایندمو فدای این سایت کنم....همش فکرم شدع اینجا عصابم خرابع.....بخدا قول میدم بعد کنکور بهترین روزا رو برات بسازم...فدای تو و دل پاکت شم.../

باور کن چن روزع اول سختع....

2740
دوست دارم 😍مدل حرف زدنت و محبت کلامت و قلب بزرگت یادم نمیره منتظرم برگردی بگی نفس نشد استخونام درد ...

عی جانم....منم تورو دوس دارم ک خواهر بزرگع  /

عزیز دلمی....شرمندم اگ ناراحتت کردم ب فدایت/

چرا نمیشه قلبم و نذرت 

سارا فلن انلاین نمیشع...تگ هم نمیشع بخام تگش کنم...من دارم با برنامع سارا درس میخونم...ب سارا درخاست دوستی بدع و براش توضیح بدع چالش حرف ناشناس یا چالش دو نفرع بزنع اونجا دربارع درسام ازش بپرسم..

چرا نمیشه قلبم و نذرت 

اینم اطلاعات کاربریش بزن رو لینک/

https://www.ninisite.com/user/discussion/359346cb-7ed2-423c-8698-5822c30c19d7/ارغنون-خموش۲

@donya_ghamgin     قول میدم برگردم..شرمندع عیزم/

فک کردی برا خودم سخت نیس؟ب پیر سختع بخدا سختع...ولی چیکار کنم..بضی وقتا عقل ادم باید ب احساسش غلبع ک ...

قلبم و نذرت 😔اینو بدون من هر ثانیه به فکرتم به فکرم باش واسم آرامشه.. واست دعا میکنم تو وجود خودمی دلم نمیاد بهت لطمه وارد بشع هرگز میفهممت ولی منتظرت هستم تو جات تو قلبمه امیدت به خدا باشه قلبم به امید موفقیتت آینده قشنگت 

؟🖤🥀
@donya_ghamgin     قول میدم برگردم..شرمندع عیزم/

کجاااا😱

کجا میخوای  بری

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

نرو توروقران من دق میکنم با کی دردل کنم دیگه😔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃