2733
2739
عنوان

مرگ ترسناكه خيلي؟شماها نميترسيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 72 پست
مستند زندگی پس از زندگی رو ببین کلا دیدت نسبت به عزرائیل عوض میشه منم از بچگی عزرائیل رو یک موجود ...

آره واقعا کلا همه چیزو بد توضیح داد من خیلی ازش میترسم   خداکنه مهربون باشه باهام

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از عزراییل میترسم وگرنه بقیش مهم نیس خیلی حوصله ی زندگی کردن ندارم 

عزرائیل بستگی به اعمالت داره هر چی ادمه بهتری باشه با چهره ی زیباتری میاد اون فقط یه فرشتست و فرشته ها ترسناک نیستن انقدر زیباست که خودت باهاش میری

من ازین که چقدددددددر دلم تنگ میشه برای اونایی که دوسشون دارم و دیگه نمیبینم. همینطور اونایی که بعد من میمونن و دلتنگم میشن قلبم میگیره و میترسم 😟

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2740
آره واقعا کلا همه چیزو بد توضیح داد من خیلی ازش میترسم    خداکنه مهربون باشه باهام

یک فرشته فوق العاده زیبا و منشا آرامشه

بعدم موقع قبض روح هیچکدوم عزرائیل رو ندیدن

جالبیش اینجا بود برام

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
روحم خارج شده بود داشتم همه چیرو میدیدم سرحال بودما کلی چقدر لحظه خوشحال کننده ای بود ....داشتم بررس ...

ترسناك نبود يعني؟

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
یک فرشته فوق العاده زیبا و منشا آرامشه بعدم موقع قبض روح هیچکدوم عزرائیل رو ندیدن جالبیش اینجا بود ...

اونایی که رفتن و برگشتن؟

خداکنه سخت نباشه یکم استرس دارم اونقدرا آدم بدی نیستم ولی بالاخره مثل همه بدی هم داشتم 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2706