2733
2734
عنوان

از ناراحتی خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 51 پست
عزیزم به نظرم یه روانپزشک برو.استرس نداره که.ان شالله همیشه سالمو سلامت باشی ولی روز چند هزار نفر می ...

من حتی یه دور بیرونم با ماشین شاید هفته ای یبار برم با بدبختی اعصاب خردی میرم فقط کن برم مطب...

اصلا حس میکنم بگیرم دیگه تمومه😭😭یا بچم بگیره دور از جونش میمیره یا نمیتونم ازش نگه داری کنم کلی فشار عصبی میاد روم افسردگی ام دارم خیلی داغونم همش تنهام

منم همینطورم گلم دوستی ندارم  تو این دوره به من ثابت شده که نباید منتطر کسی یا دوستی باشه خودت ...

کاش آدم قبلی بود بدون احتیاج به کسی خیلی داغون تر از این حرفام که پاشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو گوشیش ضبط صدا نصب کرده بودم الان گوش دادم حرفای اون و مادرشو خیلی چیزا ازم قایم کرده صب به من میگ ...

یا خداا 

من زندگیم خیلی خوب بود خیلی این کرونا همه چی رو خراب کرد...البته از وقتی حامله شدم شوهرم اخلاقش عوض شدم خیلی داغونم...

من حتی یه دور بیرونم با ماشین شاید هفته ای یبار برم با بدبختی اعصاب خردی میرم فقط کن برم مطب... اصل ...

نه عزیزم نمیگیری خیالت راحت

ماسک بزن با الکل برو،فاصله یه متریو رعایت کن وقتی اومدی خونه لباساتو دربیار بذار کنار

ان شالله که نمیگیرین.دور ازجون اگه کرونا بگیری از کرونا نمیمیری خیالت راحت ولی از استرس نمیدونم😐

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
به خاطر خودت و بچه ات و زندگیت مجبوری پاشی 

نمیتونم بخدا داره اشکام میاد خیلی وضعم خرابهه😭😭

میبینم اطرافیانم میرن مهمونی میچرخن میگردن میخورن میخندن بعد من میگم نمیام تو جمع همه ناراحت میشن ...شوهرمم اصلا درک نمیکنه میگه نمیشه نریم یا میگه با خانواده خودتم ارتباط نداشته باش بخدا تنهایی بچه بزرگ کردن سخته من حتی شستن خرید هم واسم عذابه مخصوصا گوشت و مرغ...حتما باید یکی کمکم کنه وگرنه از پا میوفتم😞😭

یا خداا  من زندگیم خیلی خوب بود خیلی این کرونا همه چی رو خراب کرد...البته از وقتی حامله شدم شو ...

اصن تا فردا ظهر نمیتونم صبرکنم بره کار پاشم الان برم اخه میترسم سوار تاکسی بشم

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
2740
نه عزیزم نمیگیری خیالت راحت ماسک بزن با الکل برو،فاصله یه متریو رعایت کن وقتی اومدی خونه لباساتو در ...

من اگه از ماشین پیاده نمیشم لباسامم همه ارو درمیارم میشورم شوهرم داد و بیداد چرا میشوری من همه جارو الکل زدم ولی من به دلم نمیره چون با ماشین میره سرکار

نمیتونم بخدا داره اشکام میاد خیلی وضعم خرابهه😭😭 میبینم اطرافیانم میرن مهمونی میچرخن میگردن میخورن ...

درکت میکنم به خاطر همین بارها تو این تاپیک گفتم برو مشاوره.باید خودت به خودت کمک کنی 

میگم درکت میکنم حرف نیست به خدا منم وسواس دارم درکت میکنم یه مدل دیگه اس ولی عین تو از نزدیکام حرف خوردم 

از خیلی چیزا خودمو محروم کردم و الان چشمم باز شده که ۶ سال از بهترین و قشنگ ترین سالهای زندگیمو خودم خراب کردم

عذابش میدونم چقدره پس نگو نمیتونم به خودت کمک کن با فرار کردن خودتو عذاب نده

ساعتهایی که تو خونه ای بگو بخند شاد باش با بچه و شوهرت افسردگی از خودت دور کن 

کرونا هم مثل یه ادم عادی کنترل کن نه شدید

درکت میکنم به خاطر همین بارها تو این تاپیک گفتم برو مشاوره.باید خودت به خودت کمک کنی  میگم درک ...

مشاوره فایده نداره فقط پول حروم کردم

وقتی کسی بهت توجه نکنه خسته باشی فشار روت باشه به خودتم نتونی برسی نتی علایقتو دنبال کنی کلی هم سختی بکشی  بعد اطرافیانت مراعات نکنن ناخداگاه تو وضعت خراب میشه...

2706