2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهرمم ببخشم طلاق با مرده

ببین رفتی دادگاه بگو نمیتونم با این اقا باشم 

ترس دارم امنیت ندارم اگه گفت چرا ازش تمکین نکردی یعنی رابطه ندادی بگو احساس ترس دارم.

ترس و نا امنی خیلی توی دادگاه جواب میده

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
مهرمم ببخشم طلاق با مرده

اگه مهریه رو گرفتی که هیچی . اگه نه دوست نداشنی برو حق خرج بچه تو بزار اجرا . ماهی ۵۰۰تومن هست اون بگیر . کمیته هم ۱۷۰میده . وامم میدن . بهزیستی هم دفترچه بیمه تکمیلی برات درست میکنه . 

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
2731
شوهرت توافق نکرد؟

یعنی چی؟ نمیدونم گفتی چی ولی امد امضا کرد رفت. نه صیغه طلاق خونده شد نه هیچی .

همش الکی هست

ازدواج کنی تا قبل بچه آوردن همی جوره 

نه اصلا اینجوری نیس .تو ازدواج نمی تونی هروقت میخایی بخابی هروقت میخایی پاشی وهرچقدر میخایی بریزی بپاشی .

چون‌ناهار و شام باید بذارم خونه مرتب کنی و وظایف همسری

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2740

منم همینم اصلا از حرف زدن زیاد خوشم نمیا مخصوصا درباره موضوعات چرت ...دوست دارم برم یه گوشه تنها واسه خودم زندگی کنم...یه کار کوچیک داشته باشم تک نفره....خدارو بشناسم بیشتر ررر خیلی بیشترررر...ارتباط با آدمای محدود با ویژگی های شبیه خودم...چه حیف گیر کردم وسط زندگی با یه مشت آدم خاله زنگ که از رنگ جوراب طرفم داستان میسازن