2733
2734

من شوهرم ماهی ۴و۳۰۰میگیره اونم اگه اضافه کاری کنه

یک وپونصدقسط میدیم میمونه دو ششصد هفتصد

این ماه قرض داشتیم ۷۰۰رفت مونده دوتومن ماشین لاستیک نداره ثبت نام کردیم قراره بیستم لاستیک بیاد۵۵۰😫

شیرخشکیه بچم امروزم رفتم پوشک بگیرم شده ۱۰۰تومن😟

واییی نمیدونم چیکارکنم بنظرتون میشه تاسرماه رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی قیمت چیپس و پفک شده ده تومن ،دیگه پوشک و شیر خشک گرونیش دور از ذهن نیست،خدا خودش به فریاد دل بن ...

خبر نداری مگ امریکا چیپس و پفک  و سیب زمینی و درد و مرضم تحریم کرده . خودمون داریم خودمون نابود میکنیم ی سری هاهر رزوز پولدارتر ‌....

والا چی‌بگم که نگم بهتره چون همه میدونن حرف دلم چیه ..

۵روز پیش مرغ بسته بندی از زربال خریدیم شمردم کلا روی هم میشد اندازه ی ۳تا مرغ کامل،یا یک کیلو فیله مرغ ۳۳۰ هزار تومن🤕🤕🤕🤕🤕🤕...۳ تومن هم حقوقمونه ولی قسط و کرایه نداریم...به جرات میتونم بگم این ۳تومن فقط پول خورد وخوراک و پوشکه بچه ست ..تازه اونم چی مادرشوهرم هفته ای ۳ ۴ بار غذامیفرسته برامون

😍😍😍
2738

هر سال بدتر از سال قبل

همه همينن خدا ب هممون رحم كنه

قلبم ميگيره وضعيت مردمم و ميبينم

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖