2737
2734
عنوان

شده دلتون خييييلي بچه بخواد ولي وقتش نباشه

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 41 پست
از تنهایی دارم دق میکنم دیگه خانوادمم کاری باهام ندارن کلا همه سرشون گرمه  هیچ هنر و استعدادیم ...

دقيققققا منم من خيلي هنر دارم ولي استفاده نميكنم كلا رشته ام هم هنري بوده ولي كو استفاده كنم الانم برا مشغوليتم ي پيج روزمرگي زدم ولي دلم بچه ميخواد 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
یکی پیدا شدبلاخره مثل خودم  هر کس و میبینم خونه داره   من ۲۷ سالمه تازه

ن بابا من ٢٠سالمه🤦🏼‍♀️😅اخر اين ماه ميشه يسال عروسي كردم ولي خيلي دلم ميخواد چند وقتهاصلا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه کوچیک میبینم دلم ضعف میره عاشق بچه های کوچیکم خیلی دلم میخواد بچه دوم بیارم دخترمم خیلی دوست داره هی ازمون میخواد ولی حیف شرایطش نیس و این ارزو تو دلم من و دخترم میمونه، از تنهاییش در آینده خیلی میترسم

من برعکس... وقت بچه هست اما دلم..... بیخیال

اخه چرا ببين يني من اگ بودم همين امشب يكارايي ميكردم😁براش واي نگو دلم برا بچه ميره هنوز بچه ندارم ولي روزي صدبار باهاش حرف ميزنم قربونش ميرم 

2740
بچه کوچیک میبینم دلم ضعف میره عاشق بچه های کوچیکم خیلی دلم میخواد بچه دوم بیارم دخترمم خیلی دوست دار ...

شرايط مالي منظورته؟اره خيلي شرايط سخته شده واقعا چند وقته بخاطر اين شرايظ مسخره دلم ميگيره از بي پولي گروني

منم دوست دارم اما باید ریسک و شرایط و بلوغش،برسه...

اره خداييش من خودم هميشه فكر ميكنم اگ شرايطشو داشتم هم باز ميترسيدم از اين چيزا البته ك من سنم خيلي كمه الان بخوامم واقعا معقول نيست 

2706