2737
2734
اره یه دعای خواست فقط برای همون مشکلم بود تو مفاتیح هم هست .خیلی خیلی سخت و طولانی بود .ولی چون از ه ...

خدا خیلی بهت رحم کرده

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
اسم دعا

عزیزم اگه اسمشو بگم معلوم میشه برای چه مشکلی هست وچون اینجا خیلیها منو میشناسن نمیتونم بگم .یبار هم تو خصوصی یکی که مشکل منو داشت بهش گفتم ولی باور نکرد وکلا دیگه پیاممو جواب نداد .فقط چون خیلی ناراحت بود بهش گفتم .

هر دعایی را با ایمان به خدا ویقین بخونید حاجت روا میشید .بعضی دعاها فقط برای حاجت های خاص هست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشم میاد همه میگین حوصله تعریف نداریم 

خب شاید کسی با حرفای شما حالش بهترشد وانگیزه وامیدش بیشتر حالا ک معجزه خدارو دیدین خدارشکر بعد سختتونه برای امیدواری بنده خدا تعریفش کنین

2728
خوشم میاد همه میگین حوصله تعریف نداریم  خب شاید کسی با حرفای شما حالش بهترشد وانگیزه وامیدش بی ...

اخر شبه همه خسته ان😂

عیب نداره 

شمام حاجت روا بشی انشالله

تیکر بارداری نیس!!! 
2740
شرایط روضه تو خونم رو ندارم

خودت تنها بخون .من برای خرید خونه خوندم هفته اخر روضه تو خونه جدید میوفته .خیلی حاجت داده به مردم  خیلی .اصلش باید تنها خونده بشه .خیلی هم متنش کوتاهه .به حالت ناراحتی و روضه ای  بخون .

2706