2737
2739
عنوان

صبحونه چی میخورید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2207 بازدید | 143 پست
جودوسر پرک یه صبحانه جداست. جودوسر پرک +شیر+گردو+دارچین+مویز+کنجد+کمی سیب نگینی خرد شده مخلوط میکنم ...

آهان ممنون کپی کردم😍👍👍

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله درسته. ببخشید ممکنه بفرمایید چی خوبه واسه سودا

کلا من پنیر به بچه ها نمیدم

اگه بدم با گردو

ولی خب میدونم همه عادت دارن به پنیر و چایی شیرین چون خیلی میچسبه واقعا

ببین صبح آدم بیدار میشه معده ش سرده و چایی و پنیر هم سردی هستن ؛ کلا نشنیدی از قدیم میگن پنیر آدم رو خنگ میکنه

چون سردی رو مغز تاثیر میزاره ....

بهترین صبحانه ارده و شیره و عسل و ... هرچی  با طبع گرم 

البته منم  همیشه رعایت نمیکنم

مثلا از بربری داغ و پنیر نمیشه گذشت ولی خب عصرانه میخورم😃

کلا من پنیر به بچه ها نمیدم اگه بدم با گردو ولی خب میدونم همه عادت دارن به پنیر و چایی شیرین چون خ ...

بله گلم ممنونم. منم عاشق نان داغ و پنیر هستم

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2740
آهان ممنون کپی کردم😍👍👍

به جای سیب موز هم میریزن. که خیلی گرانه گرااان😉😉

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

خانوما رو پنیراتون زیره اسیاب شده بریزید که طبع سرد و بر طرف کنه. لاغر کننده ام هست. امتحان کنید طعمش خوبه.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
به جای سیب موز هم میریزن. که خیلی گرانه گرااان😉😉

آره کلا تکه های هر میوه ای رو میشه اضافه کرد. موزم عالیه.

برند ا آ ب یه سری جو دوسر پرک داره که خودش توش تیکه های خشک شده میوه داره. 

آره کلا تکه های هر میوه ای رو میشه اضافه کرد. موزم عالیه. برند ا آ ب یه سری جو دوسر پرک داره که خود ...

نمیدونستم. ممنون

2706