2737
2734

فکر کنم اگه رشته اتون یکیه...غیر انتفاعی بهتر باشه از آزاد

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی این چیزا رو نمدونی چجوری کنکور دادی چجوری انتخاب رشته کردی باورم نمیشه

یه نفر امسال کنکور داره حتی نمیدونه پرستاری تو کدوم زیر گروه تجربی هست...اصلا نمیدونه زیر گروه چیه...بازم اسی خیلی خوبه که

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2728
یعنی در حد دولتی محسوب میشه اما با شهریه

نه در حد دولتی نیست .‌ دولتی خب مسلما بهتره . ولی خب بین ازاد و غیر انتفاعی  تفاوت محسوسی نیست . مگر به دانشگاه . مثلا دانشگاه های ازاد تهران خب خیلی بهتر از موسسه غیر انتفاعی هستن . یا دانشگاه غیر انتفاعی بهتر از موسیه غیر انتفاعیه 

یعنی در حد دولتی محسوب میشه اما با شهریه

نه باباجان اصلا هیچی ب دولتی نمیرسه

بین ازاد و غیرانتفاعیم بستگی.داره کدوم شهر باشه

بعضی غیرانتفاعیا از ازادای اون شهر بهترن

کلا بستگی ب رتبه دانشگاه داره

2740
شهریه ی دانشگاه آزاد چقدره الان؟

بستگی به رشته ات داره

اگر دعوام نمیکنید آره 😂😂😂😂

چی؟ نتایج اومده؟ مطمئنی؟