2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسایی ک میخان فقط بگن من درست میگم 

وکسایی ک خیلی ادعا دارن

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
2731
2740

اونایی که انسان نیستن 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

اونایی که همش میخوان ازت ایراد بگیرن

اونایی ک هرچی میگی بهشون برمیخوره و زود رنجن

اونایی که چیزای کوچیکو بزرگ میکنن الکی

اونایی ک بد حرف میزنن و مدام بی احترامی میکنن

این ۴ دسته علاوه براینکه اطرافیانشونو ازار میدن خودشونم خیلی عذاب میکشن

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)

کلا از ادما خوشم نمیاد حتی خودم

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

از آدمایی ک پشت سر بقیه حرف میزنند و تو روشون خیلی خوب خودشونو جلوه میدن،و اینک عیب یا ناراحتی از کسی دارن به خودطرف نمیگن به شوهر یا بچه آدم میگن،و از کسایی ک جانماز آب میکشن،و فکر میکنند خودشون پاک هستن بقیه دروغ میگن متنفرررررررررررررم

از اینکه ادعای تمیزی و وسواسی دارن ولی عن از همجاشون میباره چندروز پیش خونه مادرشوهرم بودم رفتم دستشویی رو‌سنگ روشوییشون قاشق دیدم میخواستم بالا بیارم گفتم ینی بااین غذا میاره میزاریم تو‌دهنمون

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
2706