2737
2734
عنوان

گوشت خروس خاصیت داره؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 5766 بازدید | 40 پست
ربطی نداره.. خروس بخاطر طبعش و خاصیتش گرونتره  الان ما چکار ب مرغ داری داریم.. الان بری مرغ بخ ...

اون خروس محلیه وگرنا پرورشیا قاطین خواصشونم مثل همه وقتی میخری تو پاک کردن متوجه میشید خروسه یا مرغ

راست میگن .بعصیاشونو موقع پاک کردن شکمشون میبینیم بیضه دارن.اونا ک پرورشین سفیدنو میگم

میدونم جمله ها جالبن مرغ ها خروسن😀😀

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خروس محلیه وگرنا پرورشیا قاطین خواصشونم مثل همه وقتی میخری تو پاک کردن متوجه میشید خروسه یا مرغ

نمیدونم والا

ما همیشه خروس محلی میخریم 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
پس چرا بعضی ها مبگن سرده مثلا به زائو میدن

• سبب برطرف کردن ضعف جسمانی و تقویت قوای جسمی می‌شود، از این‌رو خوردن سوپ جوجه خروس برای افراد بیمار و یا ناقهین (که تازه بیماری آن‌ها خوب شده) مفید است.
  • خانم‌های باردار و خانم‌هایی که تازه زایمان کرده‌اند، به دلیل هضم راحت و ارزش غذایی و قوت گوشت خروس ازخوردن گوشت خروس نفع زیادی می‌برند.
دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2728
نمیدونم والا ما همیشه خروس محلی میخریم 

میشه بگی چجوری میپزیش ک بپزه من حتی بعد از هفت ساااااعت تو قابلمه پختمش نپخت گوشتش مث لاستیک شد تازه روش را اصن آب یخ هم نریختم فقط آبجوش

میشه بگی چجوری میپزیش ک بپزه من حتی بعد از هفت ساااااعت تو قابلمه پختمش نپخت گوشتش مث لاستیک شد تازه ...

زودپز؛؛ی نیم ساعت بپزه بعد میریزیم داخل قابلمه تا بیشتر بپزه وجابیفته

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2740