2737
2739
اون خره شبيه يكي از دوستامه😅😂

گوره خره😂

عخی بیچاره😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
گوره خره😂 عخی بیچاره😂😂😂

عاره 

😁😁خودشم قبول كرده كه شبيهشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو سه نکن مگه تو کاربر شـ… نیستی. مگه تو رفیق دنیا (mistress_I) نیستی. چه خبر از شـ… ؟ من دیلیت زدم ...

😐

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_5    

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
منو سه نکن مگه تو کاربر شـ… نیستی. مگه تو رفیق دنیا (mistress_I) نیستی. چه خبر از شـ… ؟ من دیلیت زدم ...

چی میگی؟؟نبخدا قسم این عکس نتی هست خجالت بکش تهمت نزن این وقت اونم ب ابروی یه خانم...مطمئن باش پی این غلطی ک کردی رو میگیرم احمق

اومدے تا بره فصل دیوونگے...شدے آرامشـِ کل این زندگے😍😘
منکه برگام ریخت خودم موندم😂

ميخواد اذيت كنه 

مردم ازاره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ميخواد اذيت كنه  مردم ازاره

نه فکر میکنه این عکس نتی خود استارتره یا اینکه فقط یه نفر میتونه این پروفایلو داشته باشه😂

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
2738
عاره  😁😁خودشم قبول كرده كه شبيهشه

😂😂😂😂

بی برگو پر شدم  چقد سایت ترسناک شده

ميخواد اذيت كنه  مردم ازاره

مرتیکه احمق دستام داره مبارزه پدرشودرمیارم بخدا قسم غلط کرده گوه خورده بخواد اذیت کنه مگه آبرومو از سر راه آوردم هفت جدشو میارم جلو چشماش

اومدے تا بره فصل دیوونگے...شدے آرامشـِ کل این زندگے😍😘
مرتیکه احمق دستام داره مبارزه پدرمو درمیان بخدا قسم غلط کرده گوه خورده بخواد اذیت کنه مگه آبرومو از ...

ميدونم عزيزم داره چرند ميگه 

استرس بخودت وارد نكن 

😂😂😂😂 بی برگو پر شدم    چقد سایت ترسناک شده

اره والا اينا ديگه كين

عقلشونن نميرسه اينجا با شماره عضو ميشن فتا راحت پيداشون ميكنه چوب توو استينشون ميكنه

2706