2737
2734

لامصب کمتر لایکم کن رفتی رو مخم الانه بشورمتااا😐😐😐😐

بخدا تو دیگه خیلی بیکاری نشستی کل طایفه نی نی سایت رو لایک می‌کنی

لایک نمیخوام😐😐😐😐😐😐😐😐

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂

👇💔👇                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          "مجـازے"عاشق میشے..."مجـازے"دیـوونـشے..."مجـازے"بوسـش میڪنے..."مجـازے"بـهش حـساس میشے..."مجـازے"حواسـت بهش‌هسـت...اخــرشم..."مجـازے"تـرڪت‌میڪنہ..."مجـازے"دلـتـو میشـڪونہ...↩💗ــــــ\/ــ\/ـــــ💔...                                                 دنیـا از اولشم میزوݩ ݩبود..."شـیـطـان"عاشق "خـدا"بـود..."خـدا"عاشق"آدم"بود..."آدم"عاشق"حـوا"...😔💔
2728

بزار لایک کنه😂

👇💔👇                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          "مجـازے"عاشق میشے..."مجـازے"دیـوونـشے..."مجـازے"بوسـش میڪنے..."مجـازے"بـهش حـساس میشے..."مجـازے"حواسـت بهش‌هسـت...اخــرشم..."مجـازے"تـرڪت‌میڪنہ..."مجـازے"دلـتـو میشـڪونہ...↩💗ــــــ\/ــ\/ـــــ💔...                                                 دنیـا از اولشم میزوݩ ݩبود..."شـیـطـان"عاشق "خـدا"بـود..."خـدا"عاشق"آدم"بود..."آدم"عاشق"حـوا"...😔💔
2740

چرا همه رو لایک میکنه 🤔

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2706