2737
2734
عنوان

با خونوادم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 53 پست
خوب مشغله های اونا و تمومی ندارن برای همین این مشکل مدام تکرار میشه باید درک متقابل وجود داشته باشه

خیلی کنار اومدم به خدا همیشه حتی تو دعواها ولی امشب که گفتن خستمون کردی بی عرضه و... خیلی دلم شکسته😔

به خدا خودشونم میگن تو نبودی ما چیکار می‌خواستیم بکنیم به خدا عین یه کلفت توخونه ام اصلا نمیبینن تای ...

به نظر من از رو خستگی و فشار یه چیزی گفته  خیلی سخت می گیری هرکی برای خانواده کار میکنه کلفت نیست  هرکی یجور تو خانواده کمک میکنه من بودم هیچی نمیگفتم کار خونهو میکردم تا زمان عقد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من از رو خستگی و فشار یه چیزی گفته  خیلی سخت می گیری هرکی برای خانواده کار میکنه کلفت نی ...

خو منم چیزی نمیگم ولی 20ساله کارشون گفتن همین کلماته دیگه آدم تایه حدی تحمل داره

به خدا خودشونم میگن تو نبودی ما چیکار می‌خواستیم بکنیم به خدا عین یه کلفت توخونه ام اصلا نمیبینن تای ...

متاسفانه بعضی پدر مادرا همینقدر خشک و بی عاطفه ان

دلشون برا بچشونم نمیسوزه

منتظر فرصتی ان کاری نکنه بزنن تو سرش

مبادا پر رو بشه

دیدم که میگم

«یا حیُ یا قیوم»
2728
متاسفانه بعضی پدر مادرا همینقدر خشک و بی عاطفه ان دلشون برا بچشونم نمیسوزه منتظر فرصتی ان کاری نکن ...

هوووووف چی بگم دیگه واقعا دلم پره برم خونه خودم سال تا سال یه بار میام پیششون

خو منم چیزی نمیگم ولی 20ساله کارشون گفتن همین کلماته دیگه آدم تایه حدی تحمل داره

اره آدم دلش می شکنه ناراحت میشه  ولی تو که همه کار میکنی با اعتراض و خسته شدم خودتو خراب نکن کارات رو با لیست و زمان بندی بنویس  همه کارو انجام بده  دقیق 

با اعصاب خوردی چیزی عوض نمیشه گلم ...خودتو ناراحت نکن چاره نیست باید تحمل کنی تا ازین خونه بری با نامزدت صحبت کن زودتر عروسی کنید برید خونه خودتون...

با خانوادت دعوا کن شوهر می‌کنی میری بعد که جای خالی تو دیدن خیلی از رفتار الانشون ناراحت میشن....سعی کن به نامزدت نگی دعواهاتو ....چه قد میتونی احتمال بی با شوهرت دعوا و ناراحتی ایجاد نشه بعد همینا رو میزنه تو سرت...بعدشم پدرو مادرت پشتت هستن سعی کن پشت خودتو خراب نکنید و روی همسرت تو روی پدرو مادرت باز نشه....شما این همه سال کار کردی یکم دیگه هم روش زودی میگذره 

2740
منم دلم پره ازشون به امید خدا

دیگه خیلی دوسشون ندارم الان اومدن میگن براما اخم نکن ما ازاخمت نمی‌ترسیم انتظار دارن باحرفایی که امروز زدن بهم توروشون بخندم

اره آدم دلش می شکنه ناراحت میشه  ولی تو که همه کار میکنی با اعتراض و خسته شدم خودتو خراب نکن کا ...

به تمرکز نمونده برام بخوام لیست کنم کارامو تایم بدم بهشون😔

با اعصاب خوردی چیزی عوض نمیشه گلم ...خودتو ناراحت نکن چاره نیست باید تحمل کنی تا ازین خونه بری با نا ...

من اصلا جوابشونو نمیدم اینا هی تیکه میندازن رومخمن به خدا😔😔

من اصلا جوابشونو نمیدم اینا هی تیکه میندازن رومخمن به خدا😔😔

میفهمم چی میگی عزیزم یه گوشت در باشه یکی دروازه ...وقتی عادت کنی به نشنیدن دیگه هرچی میگن توجه نمیکی تو کار خودتو بکن بزار اونا برای خودشون حرف برنن

2706