2733
2739

مادربزرگ همسرم زن خیلی خوبی بود کرونا گرفت ریه هاش بد عفونت کرد.همین الان خبر دادن فوت شد من که نمیرم ولی همسرم میخواد بره.فقط دارم اشک میریزم.من ضعیفم میدونم شوهرم بره خدایی نکرده بگیره منم میگیرم خونشون 50 متره و کلییییییییییی ادم.خیلی ترسیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا رحمتش کنه، به همسرت بگو بیرون دم در باشه، چند تا ماسک اضافه هم بهش بده

فامیل شوهر منم فوت کرد چند روز پیش گفت نمیتونم نرم، همین کارو کردم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740

کرونا تنها جایی که نسلش منقرض نمیشه ایرانه😩 واسه کرونایی هم ختم میگیرن اونم تو فضای بسته با جمعیت زیاد🙁

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ما یک مراسم داشتیم یک هفته بعد مراسم یکی الوده بوده همه ماسک زده بودن ولی حالا یکی یکی داره  امار میاد بالا

خدا جونم حسرت شنیدن کلمه "مامان "رو تو دل هیچ زنی  نذار.امین