2733
2734
سلام دوستان عزیز
منم دکترم لاله امینی بود تو بیمارستان جم, واقعاٌ دکتر فوق العاده ایی هست اما برای من هزینه زایمانش بالاست,
من خودم الان گرفتار این موضوعم با کلی وسواس ایشون رو پیدا کردم کلی براورد هزینه کردم که زیاد هزینش برام سنگین در نیاد و چون میخواستم طبیعی پیش ایشون زایمان کنم هزینش میشد 2.500 گفتم باشه ارزششو داره دکتر خیلی خوبیه اما الان که رفتم تو هفته 37 سونو دادم سر بچه نچرخیده و طبیعی نمبتونم زایمان کنم!!!
هزینه زایمان سزارین با ایشان 3.700 میشه که برای من اصلاٌ مقدور نیست و مجبورم دکترمو عوض کنم...
حدودا 2-3 هفته دیگه زایمانمه نه دکتر دارم نه بیمارستان نمیدونم کجا برم , چیکار کنم...
کسانی که بیمارستان آریا زایمان کردند میشه اسم دکتر و هزینه بیمارستانشونو بگن جقدر شد؟
اگه دکتر دستمزد جدا میگیره چقدر گرفته؟
بیمه تکمیلی قبول میکنه بیمارستان آریا!
ببخشید سوالام زیاد شد...
مرسیییییییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
tina جون منو شناختی؟؟؟
من از شما در مورد دکتر امینی تحقیق کرده بودم واقعاٌ آرزوم بود که بتونم طبیعی با دکتر امینی زایمان کنم ): اما 3 روز پیش فهمیدم نینیم با توجه به پیاده روی و یوگا رفتنم هنوز بریچه و متاسفانه نمیتونم طبیعی زایمان کنم!!! اصلا به سزازین فکر نمیکردم ,هزینه سزارین با ایشون بالاست ):
از اینکه نمیتونم طبیعی زایمان کنم و دکتر امینی رو هم مجبورم عوض کنم بخاطر هزینه خیلیییییییییییییییییییییی ناراحتم...کاش بشه نینیم سورپرایزم کنه و بچرخه...
2740
شنیدم بیمارستان عرفان خیلی خوبه .. اما دقیق نمی دونم هزینه اش چقدر میشه.. باید از دکترم بپرسم.. دکترم خانم لیلا محمدی هم توی بیمارستان نجمیه هست هم عرفان.. اما مث اینکه سرش خیلی شلوغه.. باید مطمئن بشم که خودش می آد بالا سرم..
من که تو هفته 21 هستم از حالا دارم انتخاب می کنم تا چندتا گزینه داشته باشم.. اما هنوز نمی دونم طبیعی یا سزارین.. ایشاللا که طبیعی بشه..
در میان این همه "اگر" ،تو چقدر "باید"ی!
2706