2737
2739
عنوان

حامله ها و زایمان کرده ها بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 22 پست
منم زود ۳۴ هفته رو رد کنم میترسم از زایمان زودرس 

استرس بده نگی نگفتی  منم باید ۱۱ آذر زایمان طبیعی کنم ولی دکترم میگه  تا سی آبان زایمان کردی بچه ات اومده پایین  کلا اگه استراحتت بیشتر کنی بهتره 

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
خوب میدونی بغصی از خانومای باردار از همون اوایل شکمشان افتاده است که باید شکم بند بارداری استفاده کن ...

نه فقط سونو انومالی که دادم گفت جفت قدامی جانبی چپ هستش که انتهاش یکمی پایینه که تو هفته بالاتر خودش میره بالا همین 

نشون دکتر خودم هنوز ندادم 

جواب ابلهان خاموشی است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس بده نگی نگفتی  منم باید ۱۱ آذر زایمان طبیعی کنم ولی دکترم میگه  تا سی آبان زایمان کر ...

برا من تو سونو ان تی زده ۴ دی 

کوووو تااااا ۴ دی 

نمیگذره خسته شدم 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
نه فقط سونو انومالی که دادم گفت جفت قدامی جانبی چپ هستش که انتهاش یکمی پایینه که تو هفته بالاتر خودش ...

اگه لازم باشه حتما دکترت میگه که شکم بند بخری.نگران نباش انشالله به سلامتی میاد بغلت نی نی🌹🌹😍

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2728
اگه لازم باشه حتما دکترت میگه که شکم بند بخری.نگران نباش انشالله به سلامتی میاد بغلت نی نی🌹🌹😍

ممنون عزیزم، خیلی استرسشو دارم، انشالله😍😍😍❤❤❤🙏🙏🙏

جواب ابلهان خاموشی است
برا من تو سونو ان تی زده ۴ دی  کوووو تااااا ۴ دی  نمیگذره خسته شدم

چشم بهم بزنی  گذشته  اتفاقا استفاده کن از این روزا به دنیا که بیاد یه خواب راحت دیگه نداری  

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .
چشم بهم بزنی  گذشته  اتفاقا استفاده کن از این روزا به دنیا که بیاد یه خواب راحت دیگه نداری ...

نترسون تورو خدا 

همینجوری از بعد از زایمان میترسم فک میکنم خیییییلی سخته

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2740