2733
2734

https://kalaaghe.com/wp-content/uploads/2020/05/262072-300x217.jpg 300w, https://kalaaghe.com/wp-content/uploads/2020/05/262072-768x556.jpg 768w" sizes="(max-width: 537px) 100vw, 537px" style=" text-align: center;">

مشاهده این محصول در دیجی کالا

نقاط قوت:

• بی‌صدا
  • قدرت زیاد
  • طراحی زیبا
  • مکش زیاد

نقاط ضعف:

• نداشتن ریموت روی دسته

یکی از پرقدرت‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین جاروبرقی‌های برند پارس خزر جاروبرقی مدل Turbo 2000 است که یکی از جاروبرقی‌های دارای کیسه بازار به حساب می‌آید. این جاروبرقی پرقدرت توانی برابر با ۲۰۰۰  وات دارد که با قدرت مکش بسیار بالا و ظرفیت ۶  لیتر به خوبی زمین را تمیز می‌کند. این جاروبرقی کیسه‌دار، دارای کیسه‌های یک بار مصرفی است که با پر شدن کیسه از زباله، چراغ نشانگر تعبیه شده روی بدنه روشن می‌شود و شما را برای تعویض کیسه مطلع می‌کند. سیم ۶٫۷  متری این جاروبرقی سیم بسیار مناسبی برای جارو کردن فضایی تا شعاع ۸  متر است که طول مناسبی به‌حساب می‌آید.

علاوه بر چراغ تعویض پاکت جارو، دکمه تنظیم مکش جارو نیز روی بدنه قرار گرفته است. جاروبرقی توربو ۲۰۰۰  پارس خزر مجهز به سیم‌جمع‌کن اتوماتیک است. برس‌ها و سری‌های مختلف این جاروبرقی امکان تمیز کردن انواع سطح، درزها، گوشه‌ها و قسمت‌های مختلف مبل را می‌دهد.

به‌طور کلی اگر به دنبال یک جاروبرقی با قیمت مناسب، بی‌صدا و دارای مکش قوی هستید، Turbo 2000  یکی از بهترین انتخاب‌های موجود در میان جاروبرقی‌های موجود در بازار است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم تعریف پارس خزرو شنیدم.اگه داشت میگرفتم

من نمایندگی خریدم حضوری اونجا روشن کرد مکشش خیلی خوب بود اگه میخوای ایرانی بخری جز این مارک نخر چون این خدمات پس از فروشش وسیع تره

خارجیا فقط الجی سامسونگ بوش فیلیپس بعد بقیه و الانم باید خیلی دقت کنی چون یا فیکن یا خدمات پس از فروش و قطعاتش کم شده

2728
2740
آاگ چی؟

تو بازار ندیدم راستش

اصلا حواسم به این نبود

ببین اون ۴ تا برند برترن که من تا۳ ۴ تومنشم فیک دیدم بقیه هم خوبن ولی درجه بندی داره

مثلا ایرانی ویداس هس پارس خزر هس سایا هست میگل هست نانیوا سپاهان و.... بین اینا پارس خزر واقعا عالیه باید تو ایرانی و خارجی هرکدوم خوبشو پیدا کرد 

چرا ریسکه🤔

من میخواستم خرید کنم اکثر مغازه دارا بااینکه نصف بیشتر وسایلون برندای سامسونگ و الجی بود میگفتن بخاطر شرایط فعلی وقتی الان داری خرید میکنی باید اینم درنظر بگیری نمایندگی کم شده قطعات کم شده اجناس ممکنه قتچاق باشن یا فیک البته همچی به شانسه طرفه من مامان خودم ۲۰ سال پیش جاروبرقیش الجی بود ولی من واقعا ترسیدم چون وضع اگه بدتر بشه کوچیکترین مشکلی واس وسیله پیش بیاد باید بدی دست هرکسی تا درست کنه

من هیچی ایرانی نگرفتم البته شنیدم خیلی میگن پارس خزر خوبه 🙂

من فقط اتوم ایرانی نیس

ببین تا پارسال یا دوسال پیش میشد خرید ولی شرایط الان ایران خیلی مهمه فرض کن خدای نکرده وسیلت یه مشکلی پیدا کنه و رو دستت بمونه من تو وسایل خارجی خودمون یا بقیه دقت کردم هرچقدرم مدل بالا یا برند خوب باشن هیچ تضمینی تو این نیس که همیشه همینطور باشن

پارس خزر برند خوب و قوی هست تو ایرانیا

آره درسته جنس فیک خیلی زیاد شده قیمتام که فضایی🤕

اره باور کن ۳ تومن پول جاروی فیکه فقط چون روش زده بوش ولی چینیه تقلبیه اون اصلش ۸ تومنه ادم انقد فیک میبینه میترسه نکنه قابش اصل باشه حتی موتورش فیک

2706