2733
2739
عنوان

پرده اتاق خواب +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5215 بازدید | 80 پست
زبرام برا اشپزخونه و اتاق خواب خوبه ولی برا پذیرایی چی...قشنگ نمیشه

من قبلا حریر سفید زده بودم با یالان بنفش برای خونه قبلی دوخته بودم برای اینجا بلند بود پنجره هم عینه ماله شماست دیگه دیروز دراوردم زیر پرده سفید ساده زدم خیلی بهتر شد

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بدبختی دوتاخوابا پنجرشون همینجور کوچیکه...پنجره پذیرایی ام کوچیکه,😢😢😢

یه پرده هم رنگ ست اتاق خواب زیرش بزن... مثلا صورتی طوسی آبی... بستگی ب رنگ وسایل اتاق خواب، بعد دوتا پرده که به شکل پروانه بسته میشه بزن به رنگ کرم

پنجره درست بسته نمیشه باید یه مرد محکم ببندش... از این دوجه داره ها هست... چون زیر شوفاژ حرارت بهش خ ...

آهان. خدا لعنت کنه این ساختمون سازای که اصلا براشون جون مردم مهم. نیس فقط میگن بسازیم پولشو بگیریم

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2740
خراب میشه... سیاه ک هیچی میسوزه پرده عین اینکه الان یه اتو داغ بزاری رو پرده هست اونم در همون حد داغ ...

خیلی بد درست کردن خودم عکسارو دیدم جا خوردم...اخه شوفاژ هرچی کارکنه گرماش ازهمونجا میره بیرون دیگه

تیکر رسیدن به آرزوم🤩
یه پرده هم رنگ ست اتاق خواب زیرش بزن... مثلا صورتی طوسی آبی... بستگی ب رنگ وسایل اتاق خواب، بعد دوتا ...

من اشپزخونم کابینتاش سفیده کاشیا هم سفیده کفش هم سرامیک اجریه چه رنگ پرده قشنگ میشه 

من قبلا حریر سفید زده بودم با یالان بنفش برای خونه قبلی دوخته بودم برای اینجا بلند بود پنجره هم عینه ...

نمیدونم گیجم دوس داشتم مدلای بهتر بزنم ولی نمیشه

تیکر رسیدن به آرزوم🤩
خیلی بد درست کردن خودم عکسارو دیدم جا خوردم...اخه شوفاژ هرچی کارکنه گرماش ازهمونجا میره بیرون دیگه

خب اینا دیگه دگجه داره هستن بیرون نمیره حرارت... من دقت کردم تو هنه خونه ها شوفاژ زیر پنجره و کنار در ها هست

برای منم عینه ماله شماست دقیقا خراب نشده اصلا پرده زیر شوفاژ هم هست

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊
2706