2737
2739
مرسیرخوش به حالت

باور کن خوش ب حال نداره هر مرحله سختی خودش رو داره الان تمام بدنم از خستگی درد میکنه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

استاتر من کلی لباس بچگونه تا قبل یه سال دارم.به درد اون ادرس که دادی تو امضات میخوره بفرستم؟لباس بچگونه احتیاج دارن؟

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاتر من کلی لباس بچگونه تا قبل یه سال دارم.به درد اون ادرس که دادی تو امضات میخوره بفرستم؟لباس بچگ ...

اونجا محرومه هر چی بدید ب دردشون میخوره

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
سایز صفر دو دست سایز یک هم دو دست زیر پوش زیر دکمه دار فقط سفید خالی بخر،سرهمی ک میخری هر دو پاش دکم ...

مرسی 🌷  توانایی خرید  زیاد ندارم    خواهرشوهرمم  بچش ۸ ماهشه    اگه  ازون  لباس بخوام  از نظر بهداشتی بد نیس؟؟؟؟  چون  نوزاده میگم  شاید حساسه 

2731

تاپیکتو‌ ذخیره کردم ان شاءالله ب زودی باردار شم و چند ماه بعدش بیام سوالامو بپرسم ازت 😄

۵سال منتظرم 

الهی همه منتظرا زودتر مامان بشن 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
انتخاب با خودت بود بیهوشی یا بی حسی؟

با خودم بود

2738
اونجا محرومه هر چی بدید ب دردشون میخوره

من تاحالا‌نشنیده بودم😔

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
برا خودتون چیا بردید بیمارستان

میتونستم از بیمارستان بگیریم ولی خودم بردم،ی بسته پوشک سرژیفیکس دوتا پد زیر انداز ۳ تا،دمپایی لباس بعد زایمان،شربت تخم شربتی و کمپوت و خرما و ماسک و الکل،بشقاب لیوان و قاشق

یعنی دوسری از این نوزده تیکه ها؟

ن اصلا نوزده تیکه نخر دو دست زیر دکمه دار با شلوار بخر میتونی ی دستش رو سرهمی بخری لباس زیاد نخر بزار دنیا بیاد ما ۱۰ تا لباس بچم کوچیک شد

من بچه دوممه نمیدونم چیابخرم ازبچه اولم به جزتخت وگهواره هیچی نمونده☹️

لباس کم بخر فین گیر حتتتتما بخرید،شیشه شیر و پستانک اونت خیلی خوبه بچه هم شیشه میگیره هم سینه مادر رو،شوینده خارجی نخرید همش تو ایران پر میشه همون فیروز بخرید

2706