2737
2734

الان ک متوجه شدین قضیه چیه هنوز فکر میکنید پزشکا ادمای بیشعوری هستن ک خودشونو بالاتر از بقیه میبینن؟؟ اگ اینجوری بود جون خودشونو بخاطر بقیه تو دروان کرونا ب خطر نمینداختن

بودیم ما یه دونه روح تو دو تا کالبد دیدیم همو مطمئنم اون روز خدا هم شاد شد♥️
الان ک متوجه شدین قضیه چیه هنوز فکر میکنید پزشکا ادمای بیشعوری هستن ک خودشونو بالاتر از بقیه میبینن؟ ...

پزشکه بهم صبح زود میام تا پانسمان دندونتو انجام بدم

خودش بم گفت صبح زودتر میام منکه اصراری نداشتم زود بیام

حالا خودش......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان ک متوجه شدین قضیه چیه هنوز فکر میکنید پزشکا ادمای بیشعوری هستن ک خودشونو بالاتر از بقیه میبینن؟ ...

ببخشید خب شغلشونه  ما الان باید شرمنده باشیم که دارن کارشون رو انجام میدن خیلیا تو جامعه مجبورن تو دل کرونا کار کنند فقط پزشکان محترم که نیستن

پس چرا ما یکم دیر تر برسیم نوبتمون رد میشه باید بریم روز بعد بیایم؟

شما مدرسه اگ دیر میرفتی مدرسه چی میشد؟؟؟اگ معلمت دیر میومد دفتر اجازه نمیداد بره سر کلاس؟؟

اگ واقعا نمیتونی درک کنی ک ممکنه ی پزشک ی بیمار مهم تر از تو داشته باشه بهتره معطل نشی و هروقت دیدی پزشک دیر اومد بری برای اون پزشک ک مشکلی پیش نمیاد

اون وقتایی ک مطب نشستی پزشک دیر میاد ب این فکر کن شاید ی ادم دیگه مشکل اوراژانسی داره و پزشک تو داره ب اون کمک میکنه 

2728
ببخشید خب شغلشونه  ما الان باید شرمنده باشیم که دارن کارشون رو انجام میدن خیلیا تو جامعه مجبورن ...

کاملا درسته وظیفشونه و چون دارن وظیفشونو انجام میدم باید بهشون احترام گذاشت 

من نمیگم حق داره دیر بیاد میگم کسی حق نداره ب ی پزشک بگه بیشعورن و خودشونو بالاتر میبینن درباره مشاغل دیگه این حرف میزنید؟

پزشکه بهم صبح زود میام تا پانسمان دندونتو انجام بدم خودش بم گفت صبح زودتر میام منکه اصراری نداشتم ز ...

منشی باید تورو میفرستاد تو عزیزم ک حالا ی اشتباهی شده اسمتو ننوشته

کاملا درسته وظیفشونه و چون دارن وظیفشونو انجام میدم باید بهشون احترام گذاشت  من نمیگم حق داره ...

بیین عزیزم کسی که درست و به موقع کارش رو انجام نده و حق دیگران رو در هر جایگاهی تضییع کنه شعور اجتماعی نداره والسلام 

کاملا درسته وظیفشونه و چون دارن وظیفشونو انجام میدم باید بهشون احترام گذاشت  من نمیگم حق داره ...

بله هر حرفه ای ک وظیفشو انجام نده هم میگم

من دقیق ساعت نه اونجا بودم که نکنه دیر تر برسم اونا معطل شن

شعور همراه با درک میاد

به نظرم بهترین و مودبانه ترین فحش همین بی شعوره 

وگرنه فحشا ک زیاده.....

2738
چون خیلی از بیمارا یک ساعت دیرتر از وقتی که بهشون میدن میان،جدی میگم من خودمم ان تایمم و همیشه گرفتا ...

والا من یک ماه تو دندونپزشکی کار کردم تو اون یک ماه فقط سه بار پیش اومد که دیر کردن اونم در حد یک ربع دوتاشونم اصلا یادشون رفته بود وقت دارن😂 اتفاقا مریضا سر وقت میومدن ولی این دکتر اینقدر طولش میداد همه چیو بنده خداها خستا میشدن 

بیین عزیزم کسی که درست و به موقع کارش رو انجام نده و حق دیگران رو در هر جایگاهی تضییع کنه شعور اجتما ...

پزشکا تعهد دارن عزیزم اگ تو هواپیما یکی حالش بد شه پزشک تعهد داره کمکش کنه

چون هرچقدر میگم شما متوجه نمیشی برات مثال میزنم

عموی من میخواست سونو انجام بده همون روز ی پسربچه تیرخورد و تیر ب اندام جنسیش خورد 

برادرم قرار بود اون ساعت عموم سونو کنه ولی ۳/۴ساعت دیرتر رفت چون اگ اون بچه رو همون موقع عمل نمیکرد عقیم میشد

بحث سر اولویت داشتنه 

اگ این اتفاق برای خانواده خودت پیش میومد ب پزشک میگفتی اشکال نداره اونی ک تو مطب نشسته مهم تره حالا تهش بچه من عقیم میشه؟؟؟

وای دست گذاشتی رو دلم ...مطب دکترها همینه دندونپزشکها بدتر از همه...من که همیشه میرم دعوام میشه

اره تازه خانم منشی میگه برات وقت نذاشتم

منم سریع اومدم بیرون

این منشیه جوری قیافه برام میگرفت...ینی میخواستم خفش کنم

هفته پیش وقت داشتم گفتم راهم نزدیکه یه ربع مونده به نوبتم بگید بیام ...گفت الان بیا...رفتم ۵۵ دقیقه بعد با تهدید و دعوا رفتم تو

زندگی را فقط یک بار ب ما می دهند... درست زندگی کنیم
بله هر حرفه ای ک وظیفشو انجام نده هم میگم من دقیق ساعت نه اونجا بودم که نکنه دیر تر برسم اونا معطل ...

تو صفحه بعد براتون مثال زدم

باید درک داشته باشین

2706