2737
2739
عنوان

بچه ها تروخدا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالم بده اگه برم میگن چرا تا الان بیداری 

خب بگو خیلی ببخشید من ازقبل پیش بینی نمیکردم شما درحال عملیات باشید😁

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
2740
عزیزم میشه تاپیک اخرم رو گزارش بزنی ممنون 😍😘

زدم برات

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
باصدای بلند یاالله بگو ،خودشون وجمع وجور میکنن،فقط من تضمین نمیکنم بعدش توی دلشون بهت فحش ندن😂  ...

😂😂😂😂

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

لنتیا😂😂😂😂😂😂😂

فقط جوابا😂😂😂😂😂😁😁😁

کبود شدم انقد خندیدم😂😂😂

همسرم اگ بیدار بشه،شهیدم میکنه😂😂

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍