2737
2734
عنوان

خانم های متاهل سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 43 پست
سلام بچه ها لطفا راهنماییم کنید من روز ۴۰ سیکل پریودی هستم  اما هنوز پریود نشدم  سیکل پ ...

عزیزم‌شما برو یه از بتا بده وقتت گزشتش‌ولی استرسو اعصابم‌خیلی تاثیر داره و اینکه اگ‌بهش‌فک‌کنی هی بشی نشی‌دیگ‌بدتر ریلکس‌کن 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسی جونم لطفا برا تاپیک آخرم گزارش بزن منم برات حمد میخونم

زدم عزیزم

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
یه روز قبل پریود هم احتمالش هست اگه واقعا بچه نمیخای جلوگیری داشته باش

اسی با اجازت خانوما حلیم‌گزاشتم‌بیرون‌چیزی‌نمیشه‌تا صبح‌تو اشپزخونه تراس‌نداریم‌یه کم‌داخلش گرم‌ساعت 9‌خاموش‌کردم‌ ب نظرتون‌میشه بزارم یخچال؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
عزیزم‌شما برو یه از بتا بده وقتت گزشتش‌ولی استرسو اعصابم‌خیلی تاثیر داره و اینکه اگ‌بهش‌فک‌کنی هی بش ...

من یک روز قبل تخمک گذاری اقدام کردم،

نه اصلا استرس ندارم، فقط سرم شدید درد میکنه میگم ممکنه حامله باشم قرص نخورم، بعد وقتی بی بی چک منفیه ممکنه آز مثبت باشه؟

2738
اسی با اجازت خانوما حلیم‌گزاشتم‌بیرون‌چیزی‌نمیشه‌تا صبح‌تو اشپزخونه تراس‌نداریم‌یه کم‌داخلش گرم‌ساعت ...

اگه سرد شده بذار یخچال بمونه بیرونم خراب نمیشه نترس

منتظر روزای بهترم ✌
من یک روز قبل تخمک گذاری اقدام کردم، نه اصلا استرس ندارم، فقط سرم شدید درد میکنه میگم ممکنه حامله ب ...

عزیز‌تا 3روز اسپرم‌داخل واژن‌میمونه امکان‌داره باردار باشی .ولی من 10 روز گزشته بود از پری بی بی زدم‌مثبت شد 

اگه سرد شده بذار یخچال بمونه بیرونم خراب نمیشه نترس

ممنون‌ازت وسطش حس میکنم‌داغ باشه چون‌ظرفم‌داغ بود زیرش ولی دیواره هاش خنک‌بود

عزیزم ال دی رو چجوری بخورم ؟؟؟قبلا اورژانسی نخوردم

اورژانسی بخور دیگه برو داروخونه بگیر بخور 

ال دي دوستم سه جفت دکتر بش گفت بخوره به فاصله 8 ساعت. هر 8ساعت یه جفت. شیر میداد اون موقع بش گفت اون روزو شیر نده بچه ش. یکم حالت تهوع داشت فقط. دیگه باردار نشد

ولی این روشا فوقش دو سه بار در ساله بیشتر دیگه اثر نداره 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
عزیز‌تا 3روز اسپرم‌داخل واژن‌میمونه امکان‌داره باردار باشی .ولی من 10 روز گزشته بود از پری بی بی زدم ...

بنظر شما بمونم یه هفته دیگه ؟ ببینم پریود میشم یا بی بی چک مثبت میشه یا برم آز بدم؟