2737
2739
عنوان

خواهرشوهرام جلو شوهرم شلوارشونو درمیارن 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 10272 بازدید | 234 پست
پیشه برادر شیر دادن اصلا بد نیست ببه نظرم من پیشه داداشم با شلوارک و تاپ میشینم

شلوارک کجا شرت کجا

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خوبی نیس .ولی تو خانواده ای ک اینچیزا عادی باشه عوارض نداره و زشت نیس.بلکه شما ندیدین و براتون تازگی داره  .بعضیا میگن خواهرشوهرم بیحیاست جلو شوهرم تاپ میپوشه و اینحرفا برا بعضیا عادیه  .مخصوصا اونایی ک خواهر برادرا تو یک سن باشن

2728

یعنی میخوای بهش بگی جلو شوهرم شلوار بپوش؟😂

خب وقتی خودش نمیخواد ، نمیخواد دیگه

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2740
واقعا هم همینطوره چه اشکالی داره.... اگر قراره برادر هن به چشم دیگه آدم نگاه کنه که دیگه فاتحه مون ...

عزیزم اینکه ادم با شرت جلو برادرش بگرده اشکالی نداره؟

چون برادرشه باید جلوش لخت بشه؟

حیا هم بد چیزی نیس 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
خاک ب سرم😐 درسته داداششه اما زشته ادم جلو پدرشم اینکارو نمیکنه برادر دیگه جای خود داره😑

اتفاقا من با داداشم راحت‌ترم تا با بابام

من پیشه داداشم با شلوارک و تاب هستم ولی پیشه بابام اصلااا

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
ای بابا تکلیف منی که با داداشم و زنداداشم میرم استخر چیه ؟ ینی ازم ناراحت میشه مایو دو تیکه میپوشم ؟ ...

نه بابا بعضی ها دوست ندارن دست خودشونم نیست...

منم حساس نیستم هر جور راحتن بگردن به من چه خواهر برادرن خو

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

مردشور رونای بوگندشو ببرن اه حالم بهم خورد😒😤

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑

خب‌چرا فقط تو کشور ما این اشکال داره ؟ خارج برو با بیکینی تو خیابون

حیا چیه بابا سخت نگیرین 😆

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟