2733
2739
عنوان

چراهنوز این احمقا زندن تو این دنیا😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1449 بازدید | 118 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه هفته پیش بابام هممونوآلوده کردالان بهتریم اونم ازسرکارازیه نفهمی گرفت همسرم اوایل فکرمیکردسرماخور ...

وای ما هم با پدرشوخرمینا ی ساختمونیم اونا اصلااااا رعایت نمیکنن کل روز دارم سلام صلوات میفرستم چیزیشون نشه ک اگه خدایی نکرده اونا چیزیشون بشه ماهم بدبختی داریم یه پسر ۲ ساله دارم دارم دق میکنم هرروز از دست کاراشون..خدا خودش کمکمون کنه انشاالله

سه هفته پیش بابام هممونوآلوده کردالان بهتریم اونم ازسرکارازیه نفهمی گرفت همسرم اوایل فکرمیکردسرماخور ...

اگه هممون درقبال جون همدیگه مسئول باشیم این بیماری کمتر میشه اما کو گوش شنوا متاسفانه هرکیو میبینی میگه میخوای نری نرو اوناکه عروسی روکنسل نمیکنن چرا شاید یکم بهشون بربخوره شاید دونفر دیگه مثل من توفامیل همچین حرکاتی داشته باشن واونا رومنصرف کنن ازکارشون همین بماچه بتوچه هاهست که هممون داریم میمیریم دیگه خداروشکر که شمابهتری انشالله که اوناییکه تو کارگاه همسرتون کرونا گرفتن زودترخوب شن طفلیا

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
2728

چند ماه پيش شنيدم كارمنده بانك كرونا ميگيره با خودش ميگه حالم كه زياد بد نيست پس ميرم سركار همين تصميمش باعث شد كل شعبه گرفته بودن و كلا شعبه چند وقت تعطيل بود

🥀🌈
شوهرت چیزی نگف ..وای اگه من اینکارو کنم همه فامیل تیکه پارم میکنن

شوهرمم گفت کارت اشتباه بوده منم گفتم کاراونا که زشت تره اگه اونایبکه رودربایسی دارن برن عروسی وکرونابگیرن وخدایی نکرده فوت بشن اونجا کار اونجا زشت تره یا کارمن؟شاید دوتا فامیل دیگه همچین رفتاری داشته باشن واونابفهمن که کارشون زشتو خطرناکه آخه بعضیا هنوز خوابن متاسفانه وجدی نگرفتن این بیماری رو

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
وای ما هم با پدرشوخرمینا ی ساختمونیم اونا اصلااااا رعایت نمیکنن کل روز دارم سلام صلوات میفرستم چیزیش ...

منم یه بچه ی ۲ساله دارم خدابهم رحم کردپسرم خیلی خفیف گرفت آبریزش بینی بی اشتهایی وبی حال بودباورمیکنی التماس میکردم باباجان رعایت کن روزی ۱۰۰باردست میشستم مسخرم میکردن پدرم وبرادرم ،برادرم دوهفته بعدش خونه ی کل خاندانوگشت یکی ازخاله هام یه ماه نیست ازعمل کرده کیسه صفراشویه هفته پیش شام خونشون بودبه داداشم میگم اخه نفهم اون بیچاره چه گناهی داشت رفتی خونش میگه بروباباخوب شدم این وسط گناه من چی بودبایدمبتلامیشدم بخدادلم میخواست اززنجیرلوسترازدست ایناخودم داربزنم

واقعااون لحظه نفهمیدم چی گفتم چیکارکردم اونقدری که عصبی بودم ینی کارد میزدی خونم در نمیومد

درکت میکنم منم نمیتونم این حجم از بیخیالی نسبت به کرونا رو تحمل کنم دیگه گذشت ولی از این به بعد همیشه آرامشت رو حفظ کن حتی توبدترین شرایط با اینکه این ی مورد واقعا اعصاب خورد کنه به خاطر رعایت نکردن همین افراده که روز به روز آمار  بیمارا وکشته های کرونایی بالاتر میره متاسفانه انشالله همیشه سلامت باشی🌹

2740
اگه هممون درقبال جون همدیگه مسئول باشیم این بیماری کمتر میشه اما کو گوش شنوا متاسفانه هرکیو میبینی م ...

ممنون یکیشون خیلی پیربودروزی ده دفعه زنگ میزدم سرکارشوهرم حال اونوازشوهرم میپرسیدم هفته ی پیش بیجاره شوهرم ازاسترس چن شب نخوابیدمیگفت خدایاخودت رحم کن چیزیش نشه

منم یه بچه ی ۲ساله دارم خدابهم رحم کردپسرم خیلی خفیف گرفت آبریزش بینی بی اشتهایی وبی حال بودباورمیکن ...

دقیقا میفهمم چی میگی چه حسی داری ..منوشوهرمم خیلییی رعایت میکنیم خیلی ظلمه اینهمه رعایت کنی واز یه سری ادم بیتوجه احمق مریضی بگیری..حالا خداروشکر حال بچت خوبه

ممنون یکیشون خیلی پیربودروزی ده دفعه زنگ میزدم سرکارشوهرم حال اونوازشوهرم میپرسیدم هفته ی پیش بیجاره ...

انشالله که خداهممونو نجات بده درسته بعضیا این وسط خیلی نامردی کردن ورعایت نکردن اما خب چ میشه کرد بجز دعاکردن راهی نداریم😢

دقيقا كشوره ما همون اول گفتن به قرنطينه اعتقاد نداريم بعد از يه طرف بخاطره كرونا خيلي شغلا خراب شده ...

جالب بود ک میگفتن ما ب قرنطینه اعتقاد نداریم مردم خودشون میفهمن ک باید رعایت کنن ولی دیدن با وجود تعطیل کردن‌بوستانها و پارکها برای سیزده بدر(اونم دیگه مجبور وگرنه جون مردم هیچ ارزشی براشون نداره و فقط چپاول کردن رو بلدن بدون اینکه ذره ای ب فکر مردم‌باشن) ک اوایل و اوج کرونا بود مردم از در و دیوار پارک بالا میرفتن ک برنامه سیزده بدرشون بهم نریزه😏😏😏😏.

چرا واقعا خودشونو مسخره میکردن و میگفتن ب قرنطینه اعتقاد نداریم واقعا مشخصه ی عده بی فرهنگ و بیشعور هستن ک کارهای شخصیشون براشون مهمتر از هرچیزیه عروسی گرفتن و دورهمیای غیر ضروری ووووووو .اتفاقا باید مدیریت کنن .مثلا تو این موقعیت عروسی چ ضروریتی داره ک کلی ادم مبتلا بشن ناقل بشن ب دیگرانی ک فقط برای مایحتاج از خونه خارج میشن میدن وووو