2733
2734
انشاالله .عاشقی بد دردیه 

مرسی گلم ان شاء الله که شماهم خوشبخت شی

آره ولی یجورایی خیلی شیرینه چون علاقه داره بهم 

و یکطرفه نیس خداروشکر

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم...تصادف کرد متاسفانه

روحش شاد 

ان شاء الله که سلامت باشید هم خودت هم پسرگلت

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
میشه از آرزوهاتون و خواسته هاتون بگید من کلا یادم رفته چی میخواستم از زندگی...دوست دارم بدونم هم سن ...

من میگم

۱۹ سالمه دانشجو عمران دانشگاه سراسری و همزمان هم معماری میخونم دانشگاه آزاد 

که دوست دارم مهر و پروانه مهندسی بگیرم 

و شرکت مهندسی بزنم در زمینه انبوه سازی

اینا اهداف تحصیلیم 

هدف عاطفیم هم که جواد که منو دوست داره بیاد و باهم بریم ازدواج کنیم عشقمه 😍خداروشکر هم دوطرفه است حسمون 

2738
من میگم ۱۹ سالمه دانشجو عمران دانشگاه سراسری و همزمان هم معماری میخونم دانشگاه آزاد  که دوست ...

ایشالله که موفق میشی خانوم مهندس😍😍

چه عالی وقتی دوطرفه اس نگرانی واسه به هم رسیدن خیلی کمتره عشقتون پایدار

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤
ایشالله که موفق میشی خانوم مهندس😍😍 چه عالی وقتی دوطرفه اس نگرانی واسه به هم رسیدن خیلی کمتره عشقت ...

مرسی عزیزدلم از لطفتون

ان شاء الله که خداوند بهترینا رو براتون رقم بزنه

در پناه حق 😘

کوچولو رو هم بوس کن 

راستی یاعلی بگو و شماهم درس بخون 

چون سنت کمه 

نگو حوصله ندارم 

باور کن بدردت میخوره

مرسی عزیزدلم از لطفتون ان شاء الله که خداوند بهترینا رو براتون رقم بزنه در پناه حق 😘 کوچولو رو ه ...

مرسی مهربونم همچنین واسه شما..چشم حتما مرسی از لطفت راستی عکسش پروفایلمه😍

من تا دوم تجربی بیشتر نخوندم چون ازدواج کردم و بچه دار شدم خیلی تو فکر درس خوندنم ولی تجربی رو دوست ندارم به نظرت برم انسانی بخونم؟بازار کار خوبه واسه این رشته؟غیر حضوری هم باید بخونم

مرسی مهربونم همچنین واسه شما..چشم حتما مرسی از لطفت راستی عکسش پروفایلمه😍 من تا دوم تجربی بیشتر نخ ...

خدا حفظش کنه برات خیلی نازه ماشالله😍

کار خوبی میکنی که نمیری تجربی چون کنکورش فاجعه است

ولی انسانی دیپلمش رو بگیری با حتی سوابق تحصیلی میتونی بری حقوق و مدیریت هارو بخونی یا حتی روانشناسی 

هرچی که دوست داشتی میتونی بخونی

کنکور هم میتونی بدی

خدا حفظش کنه برات خیلی نازه ماشالله😍 کار خوبی میکنی که نمیری تجربی چون کنکورش فاجعه است ولی انسان ...

قربونت برم..لطف داری😘😘

اره اصلا اعصابشو ندارم...منتها تغییر رشته هم گیر و دار داره

خودم تربیت معلم دوست دارم ولی فک نکنم از لحاظ سنی شرایطم جور باشه باهاش

ممنونم که وقت گزاشتی موفق باشی گلم

قربونت برم..لطف داری😘😘 اره اصلا اعصابشو ندارم...منتها تغییر رشته هم گیر و دار داره خودم تربیت مع ...

ان شاء الله که موفق باشی عزیزدلم😍😍😍😘