2733
2734
بخدا جیگرم اتیش میگیرم میبینم کسی موهاشو با دکلره و رنگ داغون میکنه😢😢حیفه موهای طبیعیتونو بخدا

منم براب عروسیم انجام دادم موهام داغون شد الان موهای خودم درومد دکلره ها رو زدم خیلی خوشحالم از موهای خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موهاتو نابود کرده. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
۱۸۰

من امروز یه ملیون و صدو چهل دادم هایلایت کردم برا عروسیم

خوشم نیومد

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!

من یه عکس نشون دادم یجور دیگه دراورد

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
2740
۱۸۰

از قیمتش میشه حدس زد وارد نبوده 

قبل عید موی پسرونه رنگ و دکلره اینجا زیر500*600نبود. اما سالن حرفه ای

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بخدا جیگرم اتیش میگیره میبینم کسی موهاشو با دکلره و رنگ داغون میکنه😢😢حیفه موهای طبیعیتونو بخدا

اتفاقی نمیفته، منم تا حالا دو بار دکلره کردم، چند بار هم مش کردم، موهام هم الان سالمه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706