2737
2734
عنوان

خداروشکرکنید سربازی نمیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 85 پست
تاپیکو دوست نداری خوب نیا😮

😐نمیرم ببینم کی بیرونم میکنه

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

من حق میدم بهت ۲ سالی که باید پول جمع کنی برا تشکیل خانواده باید صرف سربازی بشه

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته اما دوسال تحمل میکنی تموم میشه

اماکسیکه دغدغش خانواده شوهرشه ی عمربایدتحمل کنه یا خاستگاروکه گفتید، ی دخترممکنه خاستگارمناسب نداشته باشه سالهاتیکه کنایه هاروتحمل کنه...و...

دردهرکس براخودش سنگینه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2728
تو هم خوشبحالت که جای من نیستی این همه درس بخون برو پزشکی سال آخر ماهی ۸۰۰ میدن ولی از تمام عالم و آ ...

بزودی پول پارومیکنی تودیگ‌ننال خنده داره واقعا

هر کسی به نوعی تو زندگیش سختی میکشه شما هم جای ما نیستی

همه ما مراحل مختلف زندگی رو با سختی هاش و روزای بد یا خوبش پشت سر میزاریم چه یک خانم در پروسه زایمان که سخت ترین و پیچیده ترین حالت ممکن هست چه شما که از دوران سربازی عبور کردی.. چه بخوای چه نخوای باید گذر کنی ازش..

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

الان اومده وسط یه عده که درد زایمان وتربیت بچه و مدیریت خونه زندگی و تمیزکاری و هزار تا کوفت دیگه رو دوششونه از سختی دو سال سربازی میگی

والا یه روز تابستون تو دمای چهل درجه با مانتو روسری برو بیرون بعدش ترجیح میدی مرد باشی دو ماهم اضافه خدمت بخوری

2738

درسته سربازی سخته

ولی واقعا متاسفم که فکر میکنید همه هم و غم یه خانم تو این چیزا هست همونجور که آقایون هدف دارند خانم ها هم هدف دارند بین زن و مرد هیچ فرقی نیست خیلی از خانم هایی هستند که شاغل هستند در حال ادامهتحصیل و یادگیری مهارت و برنامه ریزی روی آینده خودشون هستن و شوهر کردن آخرین الویت زندگیشون هم نیست چه برسه فکر کردم و موضوعات پیرامون آن

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 

بهتره اون رئیستون بیاد گوشیو ازت بگیره 😐درسته سختی کشیدی و سربازیم سخته ولی خوشبحال ماهم نیس ایران جامعه ی مرد سالاره سربازی ۲ سال طول میکشه و تموم ولی سختی های خانوم ها تو این جامعه تا آخر عمر دامنشونو میگیره

پتورو بکش روسرت و بخواب ارزش نداره🙃
من حق میدم بهت ۲ سالی که باید پول جمع کنی برا تشکیل خانواده باید صرف سربازی بشه

بقران بااین گرونی بعد دوسال چجوری میخوایی پول در بیاری باصفر

بااون‌گرونی پیشرونده