2733
2734
عنوان

تاحالا شده یکی ببینین ی زیبایی افراطی داشته باشه و خیر کننده

| مشاهده متن کامل بحث + 2345 بازدید | 110 پست
بی شوخی خودم😅 خیلیا بم میگن ولی خب من حس میکنم اونقدرام خوشگل نیستم  بخاطر اینکه جذابیت رو تو ...

ی عکس از خودت بزار

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ی عکس از خودت بزار

خانوادم اجازه بهم نمیدن و خب دوست ندارم عکسم پخش بشه من حتی با همکلاسیامم عکس نمیگیرم فقط با دوستای خیلی صمیمیم که پدر مادرم خانواده هاشونو میشناسن اجازه عکس گرفتن دارم

متاسفم عزیزم ولی نمیتونم اینکارو کنم

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
عکس پلیز😄

پایین دلیلشو گفتم عزیزم

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
2738
خانوادم اجازه بهم نمیدن و خب دوست ندارم عکسم پخش بشه من حتی با همکلاسیامم عکس نمیگیرم فقط با دوستای ...

کار خوبی میکنی شنیدم تو همین سایت کسی از عکسایی که کاربرا از خودشون میزاشتن اسکرین میگرفته

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است
کار خوبی میکنی شنیدم تو همین سایت کسی از عکسایی که کاربرا از خودشون میزاشتن اسکرین میگرفته

صددرصد 

آدم کثیف و سواستفاده گر همه جا هست

اره یه دختره تو کوچه مادرشوهرم اینا چشمای رنگی خیر کننده پوست سفید لب دماغ کوچولو خیییلی هر چی از زی ...

خوشبخت شه  اما تو اون سن درک وفهم زندگی مشترکو داشته اماده گی داشته؟اخه من تا نهم عروسک بازی میکردم براشون لباس عروس ولباس کره ای میدوختم از زندگی مشترک چیزی سرم نبود  

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است
2706