2737
2739

خواهشااا وقت مشاورم دارم حرفم میزنم با همسذم میخوام برای اخرین بار تلاشمو کنم 

اهل دعا و طلسم و جادو گرقتن نیستم اگه چیزی خیر و خوب میشناسید قرانی یا نذر خوب میدونید خواهشاااا بهم بگید ممنون میشم دعاتون میکنم

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ان شالله ه چی خیره عزیزم.

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به قول آیت الله بهجت سحر و جادو رو کار نداشته باشید...

حرز امام جواد رو تو یه ورق سفید ساده بدون خط مثل ورقA4 بنویسید و داخل یه گردنبند چرمی قرار بدید و مثل گردنبند طلا همیشه رو گردنتون بذارید هزار جور مشکلات رو رفع میکنه

به قول آیت الله بهجت سحر و جادو رو کار نداشته باشید... حرز امام جواد رو تو یه ورق سفید ساده بدون خط ...

این حرز امام جواد هک از این الله بهجت نقل شده ؟ینی ایرادی نداره این کار ؟ من گردنم نمیتونم بندازم ولی تو کیفم و خونه میتونم نگه دارم چجوری دستور خاصی داره نوشتنش؟ 

2738
خب کدوم ایات بهم بگو خودتم جواب گرفتی خواهشا

اره منم شوهرم یه بار بهم خیانت کرد بعد چند وقت رفتم پیش یه خانوم برام زاج سوزوند گفت که شوهرت الان دیگه ول کرده و اون زن پاپیچش میشه گفت شوهرت ادم ساده ایه و کاراشم از روی سادگیه بهم همینو گفت انجام بدم دختره دور میشه 

اره منم شوهرم یه بار بهم خیانت کرد بعد چند وقت رفتم پیش یه خانوم برام زاج سوزوند گفت که شوهرت الان د ...

چه خوب پیش دعا نویس رفتی؟ ساج‌ چیه دیگه ؟ دعا نویس بود زن یا ادم درستی بود گلم 

2706