2737
2739
عنوان

دکتر زنان مسخرم کرد😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4952 بازدید | 189 پست
دکتر خوبی بوده که این حرفو بهت زده.8ماه واقعا چیزی نیست که بخوای بری مراکز ناباروری و ..... تا یکسال ...

دقیقا حرفای شمارو زد گفت تو بهترین حالت هرماه بیست وپنج درصد تازه از اونایی هم ک باردار میشن دوازده درصدشون سقط میشن پس نگران نباش ولی خب دست خود ادم نیس ک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تخمک  ضعیف  بوده  قرص  ژل رویال  بخور  تخمک  قوی میشه  ش ...

دارو گیاهی مثل عسل و سیاهدونه میخوریم کلا

از خیلی وقت پیشام همیشه مکملای خارجی میخوردیم جفتمون 

گفتن نطفه احتمالا مشکل کروموزومی داره ک خودش دفع شده

راست گفته .بسپر به زمان جلوگیری هم نکن .حامله میشی .هنوز زود ک دیر نشده

اخه همش شبا خواب نینی میبینم جایی بچع میبینم انقد ذوق میکنم اشک تو چشمام جمع میشه کلا خیلی درگیرشم

2738
سنتون هم خوبه اما خوب بعضي وقتها بي دليل بارداري رخ نميده به نظرم يه مدت بيخيال بچه بشين يعني كلا بچ ...

من انگار دیگه هیچ کاری برا انجام دادن ندارم

دانشجوی ارشدم دوتا زبان بلدم خونه وماشین داریم چندسالم باشوهرم دوست بودیم قبل ازدواج دیگه انگار الان دقیقا وقتشه که فقط بچه بیاد 😑نمیدونم حس میکنم جز باردار شدن دیگه چیزی نمیتونه خوشحالم کنه

عزیزم مثل همیم....منم8ماهه منتظرم....مشکلی هم نداریم شکرخدا...ولی این ماه قرص داده دکتر تاببینیم چی ...

قرص چی داده بهتون؟

من یه بار سرخورد لترزول خوردم هیچ ک هیچ 

خب عزیزم هر درمانی به موازات مزایا ضررهایی رو هم داره و وقتی شما هنوز نیاز ب درمان ناباروری نداری چر ...

چه قلم خوبی 

ممنون خانوم مهربون ، برام دعا کن پس انشالله که بشه

وقتی مشکلی نداری چه درگیری ،استرس که خودش کلا آسیب میرسونه ،من خودم چند ماه تو اقدام بودم دیدم حامله ...

من نمیتونم افکارمو مدیریت کنم واقعا وقتی میرم تو بطن یه ماجرایی دیگه ول نمیکنم ک 

2706