2737
2734
خب تکلیف ماها ک عقب تر بودیم چی میشه 😞

عزیز جان هست تاپیک قبلی شون هست اون جا بخون 😘

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر بخدا دیگه مسخره شو دراوردی اولش میگفتم اونایی ک گزارش میزنن حسودن و روان پریش ولی حق دارن گزارش بزنن چرا همچین میکنی ده مین میای یه کم مینویسیو میری تاده ساعت دیگه.بعدما همش تواین تاپیک اون تاپیک دنبال تو میگردیم..واقعا امروزم حروم شد انقد تو گوشی بودم‌.خب کنجکاویم بدونیم چی‌میشه تهش کم اذیتمون کن دیگه ما تو رو درک میکنیم توم یکم احتزام بذار و مارو درک کن.

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
اره صداش قشنگه 

Your my starlight 😬😬😀

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...
2728
2738
شوهرم میگه تا گوشیتو نشکستم بزار زمین باید برم بقیه شو اخر شب میزارم قول میدم تایپ کنم تموم کنم بعد ...

شوهرت سرکار نمیره؟😂

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

دوستان خب اسی و درک کنین

تو این فاصله که نیستش شمام برین به کاراتون برسین

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون
2706