2737
2734
عنوان

سلام. تجربه گزیدگی کک دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 23 پست
دیشب دیدم یه حشره سیاه کوچولو میپرید. همون موقع با لباسام رفتم توی حموم،یه مورچه هم کف حموم مرده بود ...

شما بالاخره موفق شدید ببینید چی نیش زده شمارو؟کک بود؟چیکارکردبد ازبین بره

وخدایی که بشدت کافیست
شما بالاخره موفق شدید ببینید چی نیش زده شمارو؟کک بود؟چیکارکردبد ازبین بره

بله کک بود . دستگیرش کردم. موقع خواب همه جارو ملافه سفید انداختم. بعد دیدم مچ پام میخاره نگاه کردم دیدمش با انگشتم گرفتمش انداختم توی آب. خداروشکر همون یه دونه بود. همون یه دونه من و بچه مو بیچاره کرده بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله کک بود . دستگیرش کردم. موقع خواب همه جارو ملافه سفید انداختم. بعد دیدم مچ پام میخاره نگاه کردم د ...

منم یدونه دیشب گرفتم تو طرف آب ولی متاسفانه فهمیدم پسرم ازهمکلاسش گرفته تمام فرشامو پتو‌هامو دادم شستن یک هفته س همه چی شستم ولی وقتی اونادارند بازم پسرم میاره خونه دیگه خیلی ناراختم 

همون یکی تخم نمیزارع ؟دیگه ندیدید یعنی ؟شما فکر کن ۵۰تا فقط پسرمو زدن بعد دوهفته تاولاش هنوز خشک نشده ۲۰تامنو زدن ۱۰تادخترمو

وخدایی که بشدت کافیست
منم یدونه دیشب گرفتم تو طرف آب ولی متاسفانه فهمیدم پسرم ازهمکلاسش گرفته تمام فرشامو پتو‌هامو دادم شس ...

اگه ماده باشه متاسفانه تخم میذارن. بچه ت که اومد خونه لباساشو دم در بکن .لخت بیارش توی خونه لباس تازه بپوشون. کیفشم نیار توی خونه. دیگه چاره ای جز این نداری. خیلی حشره ی کوفتیه. واقعا جای گزیدگیش وحشتناکه.

2731

گلدون جدید ندارید ؟؟؟ یا خاک گلدون عوض کرده باشید ؟؟؟ یا پارک رفته باشید از کنار کود و خاک پارک رد شده باشید کک از کود حیوانی و خاک باغچه و پارکا میاد 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

فقط سم پاشی خونه جواب میده

چون تخم گذاری می‌کنند تو فرش و پرزا میرند

شبا ک میخوابین این و یه پماد دیگه بود اسمش یادم نی با یه محلول دیگ بزنید به بدنتون

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ... از دنیای که مال من نیست ... از زمینی که مرا بیهوده به آن بسته اند...                                                                                         [احمد_شاملو]                                                                                          ‌‌                                            ‌‌                                                                        
2738
من که اصلا نمیدونم از کجا اومده بود توی خونه م

آره مبخام همینکارو بکنماگه منم ک ازشانسم اون ماده هست 

چرا میگن اینقدریزه خیلی هم ریز نیستکه افتاده تو ظرف آبی ک گذاشتم قابل دیدنه 

وخدایی که بشدت کافیست